Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Grudziądz znalazł się wśród zwycięskich miast, które wezmą udział w finale plebiscytu na „Świetlną Stolicę Polski”. Głosowanie rozpoczął się wczoraj, a zwycięzcę poznamy 30 stycznia.

 

Plebiscyt jest nie tylko okazją do rywalizacji, ale przede wszystkim szansą na wsparcie najbardziej potrzebujących mieszkańców. Każde miasto, które zdobyło awans do finału, otrzyma nowoczesny, energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł. Ten sprzęt, za pośrednictwem władz miasta, trafi do seniorów, podopiecznych stowarzyszeń i domów dziecka.

 

W finale ogólnopolskim, Grudziądz będzie rywalizować o dodatkowy sprzęt wart 40 tys. zł. oraz nowoczesną instalację fotowoltaiczną od Energi Obrót.

 

Należy pamiętać, że istotą plebiscytu jest również pomaganie. Mobilizujmy najbliższych, znajomych i sąsiadów – wspólna aktywność zwiększa szanse na zwycięstwo. Wybierzmy Grudziądz, który może pochwalić się jednymi z najbardziej okazałych iluminacji!

 

Ponadto, trwa Konkurs Fotograficzny, gdzie nagradzani są autorzy najpiękniejszych świątecznych zdjęć. Do 30 stycznia trwa głosowanie w pięciu kategoriach tematycznych, a wyniki poznamy po zakończeniu. Każdy może zgłosić swoje fotografie do 28 stycznia.

 

Grudziądz, pokażmy, że nasze miasto to nie tylko historia, ale także współczesność pełna światła i wspólnoty. Głosujmy, mobilizujmy, bądźmy razem w tej świetlnej rywalizacji!

 

GŁOSOWAĆ MOŻNA TUTAJ:

Lista kandydatów dla plebiscytu „Wybieramy Świetlną Stolicę Polski” | Polska News

 

 

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

6. Grudziądzki Festiwal Rowerowy – już 9 czerwca
24 maja 2024
Mówimy: STOP POŻAROM TRAW!
24 maja 2024
MORiW szuka Ratowników!
23 maja 2024
SZPITAL poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę
23 maja 2024
II Endokawa w Grudziądzkiej Geotermii – relacja z warsztatów
23 maja 2024
Dzień Matki z CK Teatr i Klubem Akcent
23 maja 2024