Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Ogłoszenie o pracę

Poszukujemy kandydatów do pracy w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym na stanowisko pielęgniarki/pielęgniarza.

Dołącz do nas!

Główne Zadania

opiekę pielęgniarską nad pacjentem,

wykonywanie zleceń lekarskich,

współpracę z personelem medycznym Szpitala,

prowadzenie dokumentacji.

Oczekiwania

wyższego wykształcenia kierunkowego,

aktywnego prawa wykonywania zawodu,

dyspozycyjności,

umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji,

dobrej organizacji pracy,

predyspozycji osobowościowych obejmujących łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pracy w stresie,

mile widziany kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa geriatrycznego i pielęgniarstwa w opiece długoterminowej

Oferujemy

zatrudnienie w formie umowy o pracę,

możliwość rozwoju,

dofinansowania do kształcenia.

WAŻNE:

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w naszym zespole: wyślij swoją aplikację na adres mailowy: kancelaria@bieganski.org lub złóż osobiście w Kancelarii Regionalnego Szpitala Specjalistycznego, ul. Rydygiera 15/17, Grudziądz, Budynek T, pok. 03.
Termin nadsyłania zgłoszeń do 19 stycznia 2024 r. do godz. 14:00.
Pamiętaj, aby do aplikacji dołączyć klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, których druki znajdziesz:
W przypadku nie dołączenia do dokumentów aplikacyjnych wymaganych w procesie rekrutacyjnym formularzy prosimy o umieszczenie treści zgody w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z regulaminem składania dokumentów, którego treść znajdziesz również w zakładce Kariera
Aplikacje, które nie będą zawierały ww. dokumentów zostaną odrzucone z powodu braków formalnych.