Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

przed nami grudzień, co oznacza, że nieuchronnie zbliża się Jarmark św. Mikołaja, impreza, a właściwie cały cykl imprez, za którymi tęsknią najmłodsi grudziądzanie, a zapewne też ci nieco starsi. Jarmark odbywać się będzie na Rynku od 6 do 10 grudnia.

Rozpoczniemy odpaleniem świątecznej choinki. Potem przyjdzie czas na kolejne atrakcje. Oprócz tych, do których bywalcy ubiegłorocznych jarmarków zdążyli się już przyzwyczaić, nie zabraknie nowych, wcześniej nieznanych. Dość wspomnieć, że prócz czynnych codziennie stoisk handlowych, Chatki św. Mikołaja, bezpłatnej karuzeli wiedeńskiej i Gadającego Renifera Leonarda, czeka nas projekcja mappingowa ze specjalnie przygotowaną świąteczną animacją (wielkoformatowa projekcja multimedialna zostanie wyświetlona w samym centrum Grudziądza) oraz świąteczny zakątek, który będzie można odwiedzić na Rybnym Rynku, by zrobić tam sobie pamiątkowe zdjęcie. W Spichlerzu 57 odbywać się będą bezpłatne świąteczne warsztaty.

Podczas tegorocznego Jarmarku odbywać będą się również koncerty lokalnych chórów i zespołów oraz licznie przybyłych gwiazd, takich jak: Margaret, Oskar Cyms, De Mono i Ania Dąbrowska. Szczegółowy program Jarmarku dostępny jest w załączeniu (pdf). Atrakcji dla nikogo nie powinno zabraknąć.

KLIKNIJCIE I ZOBACZCIE

- BĘDZIE SIĘ DZIAŁO...

Jarmark św. Mikołaja