Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Gongi i joga

– sobotni popołudniowy relaks nad jeziorem rudnickim

22 urodziny Geotermii Grudziądz – ależ to dumnie brzmi! W związku z tym postanowiliśmy  by obchodzić Je bardzo hucznie.

Słońce, na które wszyscy czekali pojawiło się tego dnia już z samego rana i towarzyszyło nam już do wieczora. Przyjemna pogoda sprawiła, że licznie przybyli goście chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji. Po tańcach, hulańcach, konkursach i pysznym torcie przyszedł czas na relaks.

Już od godz. 17 w stan odprężenia Kamila Kowalska wprowadzała w ten stan wszystkich zainteresowanych na zajęciach jogi. to było idealne wprowadzenie do do dźwięków gongów

O zachodzie słońca natomiast odbył się niecodzienny koncert. Bowiem na wygodnych leżakach, matach i kocach, uczestnicy mogli wsłuchać się w dźwięki mis, gongów tybetańskich, dzwoneczków koshi, bębna, kija deszczowego i innych niezwykłych instrumentów.

Koncert potrwał ponad godzinę, a jego zwieńczeniem był masaż misami terapeutycznymi każdego chętnego. Kasia i Mariusz Biernat odpowiadali na pytania zachwyconych gości. Dlatego informujemy, że kolejny tego typu koncert odbędzie się w Piramidzie z tężnią solankową już w ten czwartek o godzinie 19.30. Tym razem zagrają Katarzyna Biernat i Agnieszka Lewandowska.

Natomiast zajęcia jogi odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz. 17.40.

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś. Zapamiętaj, że aby być szczęśliwym oraz by nasze życie było zrównoważone, potrzebne jest zadbanie o swoje Ciało i Duszę. Bez tego ani rusz. Zaprojektuj swoją Misję Na Zdrowie! W pędzącym świecie, gdzie zagonieni zapełniamy kalendarz wydarzeniami, obowiązkami, zadaniami, pracą – nie myślimy by zostawić rubrykę pustą, wolną… dla siebie… dla swojej ciszy… dla relaksu. Zauważ, że Joga i Gongi doprowadzają do chwilowego uniesienia, uwolnienia endorfiny… to one oczyszczają i równoważą naszą przestrzeń. Uzdrawiająca moc – to ona czeka na wyzwolenie!

ALEKSANDRA KANIECKA

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Rozmowy z pasją – wywiad z Andrzejem Markuszewskim.
24 czerwca 2024
Informacja dla obywateli Ukrainy zakwaterowanych u osób prywatnych
24 czerwca 2024
Już jutro w Spichlerz 57 szkolenie z marketingu internetowego!
24 czerwca 2024
METAMORPHOSIS FASHION SHOW 2024 – relacja
23 czerwca 2024
23.06 Dzień Ojca- okazja by powiedzieć “Dziękuję Ci TATO”
23 czerwca 2024
Chcesz zobaczyć prawdziwą pasję? Chodź na spotkanie autorskie! – relacja z wydarzenia.
22 czerwca 2024