Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

VII FESTIWAL FADO

12 lipca @ 18:00
Ładowanie Wydarzenia
Wielkie wydarzenie VII FESTIWAL FADO już tuż za rogiem! Wkrótce będziemy mieli okazję uczestniczyć w festiwalu, na którym zabrzmią dźwięki największych gwiazd muzyki fado a także kultowe utwory polskiej sceny muzycznej .
MARIZA, Antonio Zambujo, Teresina Landeiro i Piwnica Pod Baranami zapraszają Was do niezapomnianej podróży przez różnorodne brzmienia tworzone przez mistrzów sceny.
MARIZA KRÓLOWA MUZYKI FADO w swoim niepowtarzalnym stylu fado, przeniesie nas w krainę melancholii i emocji. Jej głos, pełen głębi i mocy, poruszy nasze serca tak głęboko, jak tylko muzyka potrafi.
ANTONIO ZAMBUJO, artysta znany z wyjątkowego talentu i charyzmy scenicznej, dostarczy nam energii i radości poprzez swoje interpretacje.
TERESINHA LANDEIRO, artystka o subtelnym wdzięku i niesamowitej wrażliwości, zaprezentuje nam swoje wyjątkowe brzmienie, które zdobywa serca publiczności na całym świecie.
Z kolei PIWNICA POD BARANAMI, legenda polskiej sceny muzycznej, zabierze nas w podróż przez historię i tradycję, ukazując piękno i bogactwo polskiej muzyki w repertuarze Ewy Demarczyk oraz Marka Grechuty . To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć magii dźwięków i połączenia różnorodnych kultur w jedno magiczne wydarzenie. Przygotujcie się na niezapomniany koncert, pełny ekscytujących brzmień i niepowtarzalnych emocji.
VII FESTIWAL FADO z udziałem Marizy, Antonio Zambujo, Teresinhy Landeiro i Piwnicy Pod Baranami będzie wydarzeniem, które zapisze się na długo w pamięci każdego miłośnika muzyki. Nie może Was tam zabraknąć!
Gospodarzem wydarzenia będzie jak zawsze jedyny w swoim rodzaju, okazjonalny, unikatowy, niezwykły MARCIN KYDRYŃSKI
a Festiwal otwierać będzie Grudziądzanin z krwi i kości, fantastyczny człowiek z sercem na dłoni , przyjaciel wielu ludzi , prowadzący od 2011 program Państwo w Państwie PRZEMYSŁAW TALKOWSKI.
Na powitanie oraz w przerwach tradycyjnie już lampka wina oraz poczęstunek a także niespodzianka, utalentowany niezwykłym talentem, wschodząca gwiazda, wiolonczelista JAN DIUG DIUDCELO
Bilety na:

Szczegóły

Data:
12 lipca
Godzina:
18:00
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Centrum Kultury Teatr, ul. Teatralna 1

Organizator

Fado Cafe

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: