Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Wręczenie nagród Musejon i Hereditas Saeculorum w Grudziądzu

12 września, 2023 @ 11:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Wwe wtorek, 12 września 2023 r. o godzinie 11.00 w oddziale Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu – Muzeum Handlu Wiślanego (ulica Spichrzowa 33-35) – odbędzie się uroczystość wręczenia nagród w konkursie MUSEJON oraz w konkursie „Dziedzictwo Wieków”.

Konkurs „MUSEJON Kujawsko-Pomorskie Muzealne Wydarzenie Roku” ma na celu wyróżnienie najlepszych przedsięwzięć muzealnych w naszym regionie oraz docenienie codziennej pracy i zaangażowania muzealników.

Celem Konkursu „Dziedzictwo Wieków” jest wyróżnienie prac konserwatorskich i restauratorskich przy zabytkach województwa kujawsko-pomorskiego, cechujących się wysoką jakością oraz szczególną dbałością o kompleksowe przywrócenie im świetności i utrwalenie ich kulturowej wartości, promocja dobrych wzorów realizacji prac przy zabytku, uhonorowanie autorów szczególnych osiągnięć związanych z opieką nad zabytkami i ochroną zabytków. Medal Hereditas Saeculorum będący nagrodą w Konkursie ma promować najważniejsze, najlepiej przeprowadzone przedsięwzięcia konserwatorskie i restauratorskie wyróżniając zarządców zabytków i wykonawców prac, a także osoby i instytucje posiadające szczególne osiągnięcia w tej dziedzinie.

Szczegóły

Data:
12 września, 2023
Godzina:
11:00
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Muzeum Handlu Wiślanego

Organizator

Gmach Główny Muzeum

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: