Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Stand-up Grudziądz / Bartosz Zalewski „Jako przejaw przemocy społecznej”

26 listopada, 2023 @ 18:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Stand-up Grudziądz / Bartosz Zalewski „Jako przejaw przemocy społecznej”

Grudziądz! Stand-up w najlepszym, klubowym wydaniu. Już 26 listopada w Klubie Akcent pojawi się z najnowszym, solowym programem Bartosz Zalewski.

Bartosz Zalewski – urodzony we Wrocławiu, zamieszkały we Warszawie, sercem trzeciego świata drugiej kategorii obywatel, nakazem poszukiwany. Występuje od 2010, nie roku lecz wrażenia przypisanemu tej liczbie. Ma na koncie występy telewizyjne, roasty, nagrania solowe, podcasty i stanowczo za mało pieniędzy, proszę mu je dać.

Obecnie zaprasza na swój kolejny solowy program komediowy pt. „Jako przejaw przemocy społecznej”, który bierze pod lupę małe rzeczy i patrzy z dala na te większe. A ponieważ my sami jesteśmy średni pozostaje nam tylko cieszyć się że ścierające się płyty tektoniczne wyzysku zostawiają nas w spokoju. czyżby? Możliwość zakupu smyczek, książek i koszulek po występie.

artyści:

Bartosz Zalewski

Bartosz Zalewski – pochodzi z Wrocławia, chodzi po scenie. Robi stand-up comedy od 2010 roku, był w telewizji, był w internecie, był gdzie indziej. Takie opisy mają za zadanie zachęcić do przyjścia na żywo na stand-up. Więc proszę to zrobić. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
26 listopada, 2023
Godzina:
18:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Klub Akcent

Organizator

Centrum Kultury Teatr

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: