Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Międzynarodowy Dzień Sprzątania Świata

16 września, 2023 @ 10:00:12:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

W sobotę, 16 września, w pięciu lokalizacjach chętni mieszkańcy posprzątają Grudziądz. Wszystko to w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Sprzątania Świata. Trwają zapisy.

W godzinach 10.00 – 12.00 chętni będą mogli pozbierać śmieci w Lesie Rudnickim, Lesie Świętopełka, lasach przy ulicach Malczewskiego i Lipowej oraz lesie za Szkołą Podstawową nr 21.

Zapisy przyjmowane są w Biurze Współpracy z Mieszkańcami i Marketingu Urzędu Miejskiego pod numerem telefonu 56 45 10 324 do 13 września.

W punktach zbiórek (szczegóły – kliknij tutaj) uczestnicy otrzymają rękawiczki ochronne, worki do segregowania odpadów, a także voucher na poczęstunek oraz upominek do odebrania na Eko Pikniku. Wydarzenie to odbędzie się w Parku Miejskim im. Piotra Janowskiego w godzinach 13.00-16.00.

Na wszystkich zaangażowanych, a także tych, którym leży na sercu dobro naszej planety, czekać będą między innymi warsztaty ekologiczne, animacje dla dzieci, dmuchaniec czy grudziądzka kranówka. Upominki dla sprzątających ufundowały: Schumacher Packaging Sp. z o.o w Grudziądzu, WPO Alba S.A., Przedsiębiorstwo Usług Miejskich PUM w Grudziądzu oraz Toyota Walder.

Korzystając z okazji, serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniach.

Szczegóły

Data:
16 września, 2023
Godzina:
10:00:12:00
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Lesie Rudnickim, Lesie Świętopełka, lasach przy ulicach Malczewskiego i Lipowej oraz lesie za Szkołą Podstawową nr 21.

Organizator

Urząd Miasta

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: