Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Spotkanie z Anną Balińską – Biblioteka

13 kwietnia, 2023 @ 17:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Anną Balińską

autorką literatury obyczajowej

13.04, godz. 17:00

Biblioteka Miejska ul. Legionów 28

W czwartek 13 kwietnia 2023 r. o godz. 17:00 zapraszamy do Czytelni Czasopism przy ul. Legionów 28 na spotkanie autorskie z Anną Balińską.
Wstęp wolny.

Autorka o sobie:
Jestem rodowitą iławianką, absolwentką Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego. Z wykształcenia mediator rodzinny, zawodowo pracuję w Informacji Turystycznej. Prywatnie mama energicznego 5-latka. Wielbicielka Michaela Buble, jesiennych wieczorów, płyt winylowych oraz początkująca joginka. Od trzech lat uczę się języka migowego, aby móc poznać grupę osób głuchych i wspierać ich w działaniach.

Zadebiutowałam w 2016 roku powieścią „Pod pelargoniowym balkonem”, której akcja toczy się w mojej rodzinnej Iławie. Rok później wydałam „Szczęście od jutra”. Po urlopie macierzyńskim powróciłam na rynek wydawniczy z powieścią zainicjowaną z ramienia Urzędu Miasta Lidzbark „Sekrety Welu”. W tym samym czasie pojawiło się wznowienie „Pod pelargoniowym balkonem” z nową szatą graficzną. Kolejne książki to „Miejsce na ziemi” i w ubiegłym roku (październik 2022 r.) „Serce bez granic”. Od początku współpracuję wyłącznie z Wydawnictwem Literackim Białe Pióro.

Zdjęcie: Adam Meler.

 

Szczegóły

Data:
13 kwietnia, 2023
Godzina:
17:00

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Główna
Legionów 28
86-300 Grudziądz, 86300
+ Google Map

Organizator

Biblioteka Główna

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: