Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Relaks i regeneracja w Nowiu Księżyca

15 września, 2023 @ 19:00:20:30
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Relaks i regeneracja w Nowiu Księżyca

Księżyc🌓 wpływa na życie na Ziemi na wiele sposobów. Stabilizuje obrót Ziemi zapobiegając w ten sposób chaotycznym zmianom pogody, zmienia pole magnetyczne Ziemi oddziaływując na funkcjonowanie organizmów, wpływa na krążenie soków w roślinach.🌺 Każdy z Was na pewno wie, że ma wpływ na przypływy mórz i oceanów. A co z nami? Przecież my też składamy się z ok. 70% z wody. 🌊Czy to możliwe by to co wpływa zarówno na wielkie oceany, jak i na małe kwiatki było dla nas obojętne? Statystyki a także codzienne doświadczenie temu przeczą. Podczas nowiu szybciej się męczymy, jesteśmy bardziej ospali i introwertyczni. Cykl od nowiu do pełni, to okres wzrastania. Nów jest czasem skupienia energii życiowej w ciele i inicjowania nowego.

Czy jesteś gotów zaopiekować się sobą i poczuć głębokie odprężenie? 🛌Zapraszam Cię na sesję relaksacyjną w naturalnych dźwiękach mis, gongów, dzwoneczków. Spróbuj czegoś innego.

Sesja odbywa się w pozycji leżącej. Nic nie trzeba robić. Jest to najprostsza forma terapii.

Drgania, które tworzą dźwięk, to energia szeroko występująca w przyrodzie, we Wszechświecie i w nas samych. Jednak ludzkie ucho👂 odbiera jedynie ułamek tego potężnego spektrum drgań, a przecież choć to niewidzialna, to jakże potężna siła, wywołuje u człowieka głębokie zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowych jednocześnie. Kiedy fale dźwiękowe przenikają ciało, w jego komórkach dochodzi do wibracji, która potrafi przywrócić zdrowie lub też zdrowe ciało może wzmocnić, uodpornić na choroby. Dzieje się tak z powodu wypełniającej nas w przeważającej części wody, która jest doskonałym przekaźnikiem fal dźwiękowych. Wibracja przenoszona za pomocą naszych tkanek sprawia, że zmieniamy się w specyficzny instrument muzyczny. Fala dźwiękowa pracując z ciałem fizycznym dociera do komórek, które w naturalny sposób dostrajają się do niej dodatkowo odnawiając się, odżywiając i podnosząc swą odporność. W sferze duchowej i umysłowej, dźwięk uwalnia od wszelkiego rodzaju ograniczeń rozwojowych, wycisza, uspokaja, powoduje zmianę myślenia.

Dźwięk tych instrumentów pozwala na wejście w głęboki stan relaksu. Naukowcy nazwali taki stan umysłu „stanem ALFA”. Powszechnie wiadomo, że częstotliwości mózgu🧠 w tym stanie umożliwiają :
👉 szybszą regenerację organizmu;
👉 ułatwiają uczenie się;
👉odprężają, łagodzą wszelkiego rodzaju napięcia.

Zapisz się proszę wcześniej ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (6 osób)
Kontakt📞724 797 117
Inwestycja w siebie: 70 zł
Czekam na Ciebie z pyszną herbatą

 

Szczegóły

Data:
15 września, 2023
Godzina:
19:00:20:30
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Terapie naturalne Kasia Biernat

Organizator

Terapie naturalne Kasia Biernat

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: