Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

PRZEBOJOWY KONCERT -​ KARUZELA GNA

26 listopada, 2023 @ 16:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

PRZEBOJOWY KONCERT – KARUZELA GNA

26 listopada 2023 – GRUDZIĄDZ, CK Teatr

DLA CIEBIE

Koncert KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, które zawiruje Twoim życiem. Usłyszysz zupełnie nowe aranżacje największych polskich przebojów. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: „Biała Armia”„Zacznij od Bacha”„Cichosza”„Nie pytaj o Polskę” czy „Ludzkie gadanie”.

JEDYNY TAKI KONCERT W POLSCE

Kilkudziesięciu artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie chóru Music Everywhere, goście specjalni: Kuba Jurzyk i Natalia Piotrowska-Paciorek, band, wizualizacje… To równanie może mieć tylko jeden, fenomenalny wynik – ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście! To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Zanurzcie się w świecie niezwykłych dźwięków i poznajcie nowe oblicze znanych piosenek: „Jesteś lekiem na całe zło”, „Byłaś serca biciem”„Jest taki samotny dom”, „Czas nas uczy pogody” i wielu innych.

MUSIC EVERYWHERE

Konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej. Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że „muzyka to dopiero początek”. Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu. Stworzyli niezapomniany show, podczas którego zapewniają, że „czas ich uczy pogody”. Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć „w głośnikach wciąż muzyka gra”. Jak im nie wierzyć?

GOŚCIE SPECJALNI

Natalia Piotrowskia-Paciorek i Kuba Jurzyk – ich głosy rozbrzmiewają nie tylko w teatrach i salach koncertowych w całej Polsce, lecz także w produkcjach filmowych, m.in. Disney’a. Utalentowani artyści młodego pokolenia i absolutna czołówka polskiego musicalu. Jesteście gotowi na wokalny rollercoaster? Karuzela gna!

Wsiadajcie do muzycznej karuzeli i dajcie się porwać największym polskim przebojom muzyki rozrywkowej!

Szczegóły

Data:
26 listopada, 2023
Godzina:
16:00
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Ck Teatr

Organizator

CK TEATR

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: