Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Mobilne widowisko o historii

24 września, 2023 @ 12:00:18:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

W dniach 24-26 września na Placu Niepodległości stanie specjalna mobilna naczepa, w której bezpłatnie oglądać będzie można spektakl edukacyjny ISKRY NIEPODLEGŁEJ.

 To mobilne widowisko edukacyjne Biura „Niepodległa” o Polakach, którzy zmieniali świat, popularyzujące sylwetki Ojców Niepodległości, sportowców, podróżników, ludzi kultury, naukowców czy społeczników.

 Nowoczesna naczepa przemierzająca kraj i odwiedzająca polskie miasta oraz miejscowości zawita do Grudziądza. Jak przekonują organizatorzy, mobilny spektakl  to przykład wykorzystania nowoczesnych technologii w obszarze edukacji o dziejach kraju, dzięki czemu historia Polski i wartości dla Polaków najistotniejsze mogą być prezentowane w sposób interesujący i atrakcyjny dla różnych grup odbiorców, także tych najmłodszych, zachęcając ich do pogłębiania wiedzy w tym zakresie.

 Spektakle będzie można oglądać w następujących terminach:

– niedziela, 24 września, w godzinach 12.00-18.00

– poniedziałek, 25 września, w godzinach 9.00-17.00

– wtorek, 26 września, w godzinach 9.00-15.00

 Multimedialne spektakle będą prezentowane co pół godziny. W jednym spektaklu będzie mogło uczestniczyć około 30 osób. Projekt sfinansowano z budżetu państwa w ramach środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegóły

Data:
24 września, 2023
Godzina:
12:00:18:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

mobilna naczepa na Placu Niepodległości

Organizator

URZĄD MIASTA

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: