Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

„Mamusiu, co to za ptaszek?”

8 marca @ 17:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Dzień Kobiet 08.03.2024r

UWAGA !!!
Uczestnictwo wymaga rezerwacji oraz opłacenia biletu do dnia 3.03.2024. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod wskazany poniżej numer telefonu.

Wspaniała niesamowita kobieto! Chcesz spędzić swoje święto w niepowtarzalny sposób? Chcesz doświadczyć kobiecej siły i wzajemnego wsparcia? Spędzić czas w kobiecym gronie z kawą/herbatą i kawałkiem pysznego ciasta? Zapraszamy na spektakl „Mamusiu, co to za ptaszek?” w wykonaniu aktorki Igi Jambor-Skupniewicz, prowadzącej Dom Pełen Sztuki w Chełmnie. Jest to spektakl mówiący o macierzyństwie i odwiecznym dylemacie, z którym boryka się każda pracująca mama – ustaleniem priorytetów. Doceniony na wielu festiwalach teatralnych w całej Polsce. Znakomicie porusza dusze wszystkich kobiet, zachwyca subtelnością przekazu, wrażliwością, lekkim tonem i dowcipem.

Spektakl odbędzie się 08.03.2024 r. o godzinie 17:00 w Marinie Grudziądz a po spektaklu będzie czekał na Was słodki stół, przy którym będzie możliwość podzielenia się wrażeniami. Cena wydarzenia wraz ze słodkościami: 75 zł/os. Wydarzenie odbędzie się po uzbieraniu grupy 30 osób.

Zainteresowanych zapraszamy do rezerwacji miejsca pod nr telefonu 575-806-900, gdzie można uzyskać pełne informacje dotyczące wydarzenia.

W przypadku braku wymagającej ilości osób spektaktl będzie musiał zostać odwołany. Więc nie zwlekaj zabierz ze sobą koleżankę, Mamę, sąsiadkę i rezerwuj termin jak najszybciej. Spędź miło ten dzień w niecodziennym klimacie

Szczegóły

Data:
8 marca
Godzina:
17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Budynek konferencyjny MARINY,ul.Portowa 8

Organizator

różanka

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: