Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Majówka za Kierownicą – Turystyczny Puchar

25 maja | 10:00-16:00

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Już w najbliższą sobotę (25 maja) odbędzie się wyjątkowe motoryzacyjne wydarzenie  – „Majówka za Kierownicą – Turystyczny Puchar”. Impreza organizowana jest przez Automobilklub Grudziądzki , a patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Grudziądza.

Impreza jest jednocześnie 4. rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM, a także 2. rundą naszego własnego cyklu Turystyczny Puchar Grudziądza.

Rajd rusza o godz. 10:00 w Łasinie przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Odrodzenia Polski 3. Zakończenie zaplanowano około godz. 16:00 na Plaży Miejskiej nad jeziorem Rudnickim, gdzie odbędzie się wręczenie pucharów.

„Majówka za Kierownicą” to rajd turystyczno-rekreacyjny, w którym oprócz kierowcy i pilota (załoga) udział mogą wziąć ich rodziny oraz znajomi. Trasa rajdu, o długości około 50 km, przebiega przez najpiękniejsze rejony Grudziądza i okolic, a na uczestników czekają różnorodne konkurencje i niespodzianki. To doskonała okazja, aby poznać zabytki Twierdzy Grudziądz, podnieść swoje umiejętności w ruchu drogowym oraz spędzić czas w duchu zdrowej rywalizacji sportowej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora: https://automobilklub-grudziadz.pl/turystyka

Szczegóły

Data:
25 maja
Godzina:
10:00-16:00

Miejsce wydarzenia

espole Szkół Ponadpodstawowych im. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Odrodzenia Polski 3

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: