Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

La Rive Triathlon Grudziądz

16 czerwca | 09:00

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

W najbliższą niedzielę 16 czerwca po raz trzeci w Rudniku rozegrany zostanie La Rive Triathlon Grudziądz.

Zawodnicy z całej Polski rywalizować będą na dwóch dystansach: ¼ i 1/8 Ironmana o wysokie nagrody pieniężne i miano ludzi z żelaza. Nie zabraknie atrakcji dla kibiców. Należy także spodziewać się utrudnień w ruchu ulicznym.

Na listach startowych jest ponad 400 śmiałków, którzy sprawdzą się w trzech konkurencjach:

  • pływaniu,
  • jeździe rowerem
  • i biegu.

Pula nagród to ponad 70 tysięcy złotych – jest więc o co się ścigać.

Start zaplanowano na godzinę 9.00.

Zapraszamy kibiców do obserwacji zmagań triathlonistów, oraz do skorzystania z atrakcji: na plaży będzie można wziąć udział w rodzinnym torze przeszkód „Dzika Rodzinka”, a także spotkać się z ambasadorem naszego triathlonu aktorem Jakubem Wesołowskim.

W związku z organizacją imprezy należy spodziewać się ograniczeń w ruchu ulicznym: od 8.45 do 12.30 zamknięta będzie ul. Południowa na odcinku od strony dawnego marketu Auchan. Dojazd do Rudnika (a także do plaży Delfin i Mega Parku oraz Hotelu Rad i osiedla) możliwy będzie tylko do ul. Miłoleśnej. W tym samym czasie wyłączona z ruchu zostanie jedna nitka trasy średnicowej. Zostaną ustanowione i oznakowane objazdy.

Od 9.00 do 13.20 zamknięta będzie ul. Spacerowa, Droga Jeziorna oraz Malczewskiego (do działek). Tamtędy przebiegać będzie trasa biegowa.

W sobotę i niedzielę nieczynna będzie wypożyczalnia sprzętu wodnego i dmuchany rekin na plaży miejskiej.

Uczestników zapraszamy do Biura Zawodów, które mieścić się będzie od czwartku 13 czerwca do soboty 15 czerwca w Marinie Grudziądz przy ul. Portowej 8 w godzinach od 8.00 do 20.00. W dzień imprezy zapraszamy po pakiety od 7.00 do do 8.30 na plażę miejską przy ul. Zaleśnej 1.

Impreza jest jedną z atrakcji Jarmarku Spichrzowego i odbywa się pod patronatem Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego.

Szczegóły

Data:
16 czerwca
Godzina:
09:00
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

ul. Spacerowa, Droga Jeziorna oraz Malczewskiego

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: