Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

kreatywne warsztaty

20 marca @ 16:00:17:30
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Znasz na pewno kawiarnię Spichlerz 57 café, w której Fundacja Ładowarka drugi rok z rzędu realizuje projekt aktywizacyjno – integracyjny dla osób z niepełnoprawnością  którzy po przebytym szkoleniu kelnersko-baristycznym, wsparciu psychologa, trenera umiejętności społecznych i asystenta, nabierają nowych kompetencji i umiejętności związanych z pracą w kawiarni, kontaktu z gośćmi, obsługą kasy. Po okresie szkoleniowym, Fundacja Ładowarka zatrudnia kolejne osoby z niepełnosprawnościami do etatowej pracy w kawiarni – dla wielu z nich to pierwsza prawdziwa praca w życiu! Spędzając czas u nas, wspierasz działania statutowe Fundacji Ładowarka, a przede wszystkim dajesz nieocenione poczucie docenienia i dowartościowania naszym podopiecznym! Projekt to także działania warsztatowe i integracyjne, w których udział biorą nasi podopieczni oraz mieszkańcy Grudziądza – na takie wydarzenia właśnie Ciebie teraz zapraszamy!
Zapraszamy na kreatywne warsztaty artystyczne, które przeprowadzamy we współpracy z Zespołem Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych w Grudziądzu. Od lutego do listopada będziemy spotykać się wokół różnych aktywności. W warsztatach udział może wziąć każdy! Rodzice z dziećmi mogą brać udział jako dwa osobne zgłoszenia. Zobacz co będzie się działo i wybierz interesujące Ciebie warsztaty!
Warsztaty artystyczne, plastyczne, integracyjne | świeca zapachowa | poniedziałek, 26 lutego | 15:00 – 16:30
Warsztaty artystyczne, plastyczne, integracyjne | wielkanocne plecione jajo | środa, 20 marca | 16:00 – 17:30
Terminy wkrótce:
Kwiecień – WIOSENNE GRANIE ZMYSŁAMI – zajęcia sensoryczne z wykorzystaniem sztucznego śniegu, piasku
Ma j- BIŻUTERIA DLA MAMY – przygotowanie upominków w postaci naszyjników, breloczków, bransoletek
Czerwiec – EKO TORBY- tworzenie spersonalizowanej torby na zakupy
Lipiec – DONICZKA Z ZIOŁAMI oraz ZUMBA dla rodziców – wykonanie doniczki z kartonu po mleku, zdobienie kolorowymi wstążkami, patyczkami. Sadzenie ziół w przygotowanej doniczce
Sierpień – TANECZNE RYTMY – zajęcia rytmiczne z wykorzystaniem tańca, zabaw ruchowych
Wrzesień – LAS W SŁOIKU – przygotowanie dekoracji do domu poprzez samodzielne tworzenie kompozycji z sadzonek roślin, ziemi, kamyków- kompozycji umieszczonej w słoiku
Październik – JESIENNY LIŚĆ Z MASY SOLNEJ – praca z masą solną, wykonanie podkładki pod kubek w kształcie liścia
Listopad – MAKRAMOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE – wykonanie św. Mikołaja z makramy
*Na powyższe warsztaty obowiązują zapisy. Liczba uczestników jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. W danym rodzaju wydarzenia możesz zgłosić się tylko raz. Zapisy na działania organizowane w kawiarni Spichlerz 57 café prowadzone będą za pomocą tego jednego linku i formularza, gdzie będą dodawane kolejne wydarzenia: https://forms.gle/4h32Cj4yLEUxgC8G9. W przypadku wydarzeń dla dzieci i ich rodziców należy wypełnić formularz jednokrotnie, wpisując informacje o dziecku i rodzicu. Podczas wydarzenia dziecko i rodzic wykonują wspólnie jedną pracę, chyba że w danym warsztacie podano inną informację. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Pierwszeństwo udziału w działaniach mają uczestnicy projektu „Aktywizacja społeczno-zawodowa w Kawiarni Spichlerz 57”. Głównym miejscem przeprowadzania warsztatów jest kawiarni Spichlerz 57 café w Spichlerzu nr 57, ul. Spichrzowa 57, Grudziądz. O zakwalifikowaniu do udziału w warsztacie poinformujemy Ciebie drogą sms lub email.
___
Do zobaczenia w kawiarni na kawie!
styczeń – marzec: pon-pt: 10:00 – 18:00, sb-nd 12:00 – 20:00
kwiecień – wrzesień: pon-nd 12:00-20:00
październik – grudzień: pon-pt: 10:00 – 18:00, sb-nd 12:00 – 20:00
www.fundacjaladowarka.org.pl

Szczegóły

Data:
20 marca
Godzina:
16:00:17:30

Miejsce wydarzenia

Spichlerz 57

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: