Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

koncert zespołu TRE VOCI

17 września, 2023 @ 17:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski ma zaszczyt zaprosić na koncert zespołu TRE VOCI. Występ artystyczny poprzedzi wręczenie Nagrody Kopernika Ekonomisty.

Koncert trzech tenorów odbędzie się 17 września o godz. 17.00 w Centrum Kultury Teatr.

Bezpłatne zaproszenia w kasie teatru będzie można odebrać w piątek, 1 września od godz. 8.00. Liczba zaproszeń ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia

TRE VOCI to tenorzy nowej generacji, artyści przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.

​Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej jak My Way, The Prayer czy Szczęśliwej drogi już czas.

​Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.

TRE VOCI już od lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie – od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce. Spotkania

z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia.

Skład zespołu TRE VOCI : Voytek SOKO Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Milosz Gałaj.

 

Szczegóły

Data:
17 września, 2023
Godzina:
17:00
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Ck Teatr

Organizator

Centrum Kultury Teatr

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: