Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Koncert relaksacyjny – dźwiękoterapia

9 lipca, 2023 @ 19:00:20:30
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Czy jesteś gotowy/gotowa zaopiekować się sobą i poczuć głębokie odprężenie? 🛌Zapraszam Cię na sesję relaksacyjną w naturalnych dźwiękach mis, gongów, dzwoneczków. Spróbuj czegoś innego.
Sesja odbywa się w pozycji leżącej. Nic nie trzeba robić. Jest to najprostsza forma terapii.
Drgania, które tworzą dźwięk, to energia szeroko występująca w przyrodzie, we Wszechświecie i w nas samych. Jednak ludzkie ucho👂 odbiera jedynie ułamek tego potężnego spektrum drgań, a przecież choć to niewidzialna, to jakże potężna siła, wywołuje u człowieka głębokie zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowych jednocześnie. Kiedy fale dźwiękowe przenikają ciało, w jego komórkach dochodzi do wibracji, która potrafi przywrócić zdrowie lub też zdrowe ciało może wzmocnić, uodpornić na choroby. Dzieje się tak z powodu wypełniającej nas w przeważającej części wody, która jest doskonałym przekaźnikiem fal dźwiękowych. Wibracja przenoszona za pomocą naszych tkanek sprawia, że zmieniamy się w specyficzny instrument muzyczny. Fala dźwiękowa pracując z ciałem fizycznym dociera do komórek, które w naturalny sposób dostrajają się do niej dodatkowo odnawiając się, odżywiając i podnosząc swą odporność. W sferze duchowej i umysłowej, dźwięk uwalnia od wszelkiego rodzaju ograniczeń rozwojowych, wycisza, uspokaja, powoduje zmianę myślenia.
Dźwięk tych instrumentów pozwala na wejście w głęboki stan relaksu. Naukowcy nazwali taki stan umysłu „stanem ALFA”. Powszechnie wiadomo, że częstotliwości mózgu🧠 w tym stanie umożliwiają :
👉 szybszą regenerację organizmu;
👉 ułatwiają uczenie się;
👉odprężają, łagodzą wszelkiego rodzaju napięcia.
Zapisz się proszę wcześniej ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (6 osób)
Kontakt📞724 797 117
Inwestycja w siebie: 70 zł
Czekam na Ciebie z pyszną herbatą

Szczegóły

Data:
9 lipca, 2023
Godzina:
19:00:20:30
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Terapie naturalne Kasia Biernat

Organizator

Terapie naturalne Kasia Biernat

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: