Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Koncert Noworoczny

6 stycznia @ 18:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Koncert Noworoczny

„Od Broadway’u do Grudziądza…”, czyli piosenki tekstem podszyte.

6 stycznia \ Teatr \ godz. 18.00

bilety 130, 120, 110 zł  (sprzedaż od 2 października)
bilety dostępne także na  www.teatrgrudziadz.bilety24.pl
Koncerty Noworoczne w grudziądzkim teatrze to już wieloletnia tradycja. Co roku jest to bardzo ważne wydarzenie kulturalne, które w wytworny sposób, koncertowo w doskonałym towarzystwie, wprowadza nas w Nowy Rok. Tym razem będzie niemniej ciekawie bowiem na scenie doskonali wokaliści i muzycy w musicalowym repertuarze.
Zapraszamy Państwa na wyjątkowy Koncert Noworoczny, podczas którego wystapią:
* Kuba Jurzyk
* Damian Aleksander

* Ksenia Shaushyswili
* Marta Bykowska
* Polska Orkiestra Musicalowa pod dyr. Dariusza Tarczewskiego
* Wieczór poprowadzi Mateusz Szymkowiak
„Upiór w Operze”, „Cabaret”, „Koty”, „Miss Saigon”, „Jesus Christ Superstar”, „Evita”… Wszystkie te hity łączy dobry temat, jaskrawe postacie, niezapomniane melodie oraz wspaniałe teksty. Nasi artyści zabiorą Państwa w piękną podróż przez największe przeboje muzyki musicalowej. Magia teatru zawarta jest w znakomitej muzyce i tekstach. Odnajdą w nich Państwo zabawę, melancholię, radość, wzruszenie… jednym słowem barwną paletę doskonałej rozrywki w dobrym towarzystwie.
—–
Kuba Jurzyk
wokalista, aktor dubbingowy. Finalista programu X Factor. Szerszej publiczności dał się poznać na Youtubie, gdzie między innymi współtworzy kanał Studio Accantus, a filmy z jego udziałem przekraczają 100 mln wyświetleń. Wielokrotnie użyczył swojego głosu w produkcjach Disneya, Netflixa, Amazona oraz wielu, wielu innych. Absolwent wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
—–
Damian Aleksander
to jeden z najznakomitszych śpiewaków musicalowych. Jego kreacje Upiora, Jekylla i Hyde’a, Chrisa z „Miss Saigon” i wielu innych ról czarują publiczność najlepszych, teatrów muzycznych w Polsce. Jego piękna barwa i głębokie zrozumienie postaci, w które się wciela zabierze Państwa w krainę wyobraźni.
—–

Ksenia Shaushyswili oraz Marta Bykowska
to z kolei przedstawicielki młodego pokolenia śpiewaczek, które przebojem zdobywają współczesne sceny musicalowe. Dwa żywioły, które nie tylko doskonale śpiewają lecz również prezentują wysoki poziom gry aktorskiej oraz pełną świadomość ruchu scenicznego. Artystki zadbają o to, aby temperatura koncertu pozostała na poziomie wrzenia.
—–
O stronę instrumentalną zadba śmietanka polskich scen muzycznych, w postaci Polskiej Orkiestry Musicalowej. To jedyny taki skład, który specjalizuje się w wykonywaniu muzyki musicalowej. Aranżacjami skrojonymi wyłącznie dla tego zespołu zajmuje się znany ze współpracy z licznymi Gwiazdami z kraju i zagranicy pianista, kompozytor i producent: Darek Tarczewski.
—–
Mateusz Szymkowiak
dziennikarz i prezenter telewizyjny. Karierę rozpoczął w 2011 roku od prowadzenia pierwszej edycji „The Voice of Poland”. Widzowie natychmiast polubili go za naturalność i spontaniczność, a media określiły „telewizyjnym odkryciem”. Dziś jest czołowym reporterem „Pytania na śniadanie” w TVP2 oraz prowadzącym talk-show „Taka jak ty” i „Rozmowy o…” w TVP Kobieta. Konferansjer. Prowadził m.in. koncerty Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz dwukrotnie Ceremonie Otwarcia Konkursu Piosenki Junior Eurovision (2019 i 2020). Publikuje w „Fashion Magazine”, gdzie jest autorem głośnych wywiadów i prowadzi dział „Kultura” oraz w „La Vie”, gdzie pisze felietony.

Szczegóły

Data:
6 stycznia
Godzina:
18:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Ck Teatr

Organizator

CK TEATR

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: