Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Koncert Niedzielny Klasycznie i z humorem, nie tylko z tenorem

21 stycznia @ 12:00:17:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Klasycznie i z humorem…

nie tylko z tenorem to propozycja skierowana do miłośników dobrej muzyki w najlepszym wykonaniu. Podczas styczniowej niedzieli wystąpią niezwykle utalentowani artyści, obdarzeni wspaniałymi głosami i nieprzeciętnymi zdolnościami aktorskimi.

W programie koncertu nie zabraknie najpiękniejszych dzieł operowych, operetkowych, pieśni neapolitańskich i musicalowych oraz światowych hitów współczesnej muzyki popularnej.

Występ słowem opatrzy Emilia Grażyńska – Stefanowicz, wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku, która barwnie opowie o wykonywanych utworach oraz zadba o oprawę muzyczną koncertu.

Wykonawcy: Maria Malinowska – sopran Nazarii Kachala – tenor Zbigniew Kulwicki – baryton Emilia Grażyńska-Stefanowicz – konferansjer, fortepian Koncertowi towarzyszyć będzie otwarcie wystawy malarstwa Tymona Adamczaka Kolorystyka dźwięku Tymon Adamczak urodził się w 1980 roku w Wałbrzychu. Już od najmłodszych lat interesował się sztuką i eksperymentował z różnymi technikami, takimi jak rysunek pastelami, węglem, ołówkiem. Z czasem zainteresował się malarstwem olejnym i akrylowym, a także rzeźbą w drewnie i korze topoli.

 

W tym czasie zorganizował kilka wystaw w domach kultury (np. w Głogowie) i kilka poplenerowych wystaw w Gostyńskim domu kultury. Pewnego dnia artysta odkrył malarstwo aerografem i zainteresował się tą techniką. Przez około 10 lat zajmował się ozdabianiem niestandardowych motocykli, chopperów, trajek, samochodów oraz malowaniem na ścianach i specjalnie przygotowanych arkuszach blachy. Następnie postanowił nauczyć się nowej dla niego techniki tatuażu i przez kolejne 10 lat prowadził studio tatuażu, zdobywając nowe doświadczenia i umiejętności. Po długim czasie pracy z tatuażem artysta postanowił wrócić do malarstwa i rzeźby, co dało mu większą swobodę wyrazu. Dzięki temu doświadczeniu z różnymi technikami, miał okazję rozwijać różne umiejętności, które dały mu mnóstwo radości twórczej. Różnorodność technik i styli, z którymi pracował zaowocowały łatwością pracy i swobodą wyrazu siebie. Poszukiwania zaprowadziły go do absolutnie indywidualnych prac malarskich w stylu abstrakcyjnym, geometrycznym. Sztuka współczesna to miejsce, w którym teraz jest i jakiś czas będzie.

 

 

BILETY DO NABYCIA W KASACH CKT ORAZ ONLINE: kup bilet

Szczegóły

Data:
21 stycznia
Godzina:
12:00:17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Centrum Kultury Teatr, ul. Teatralna 1

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: