Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Koncert i spotkanie przy kawie

29 lipca, 2023 @ 18:30:19:30
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

W ostatni weekend lipca będzie można wypić kawę z prezydentem Grudziądza, a przy okazji wysłuchać koncertu w ramach festiwalu Lato na Starym Mieście. Wydarzenie odbędzie się przy pomniku Flisaka.

Na sobotę, 29 lipca, w godzinach 18.30-19.30 zaplanowano kolejną odsłonę Kawy z Prezydentem. Na wydarzenie już teraz zaprasza Maciej Glamowski. To będzie doskonała okazja, by porozmawiać na tematy związane z miastem, ale nie tylko. Szczegóły znajdują się na plakacie (w załączniku).

Spotkanie umilą znakomici muzycy. W ramach organizowanego przez Centrum Kultury Teatr festiwalu Lato na Starym Mieście zaplanowano bowiem koncert „Operetka, Miłosny Zawrót Głowy” grupy artystycznej OneOn. To muzyczne show w rytmie wiedeńskiego walca, węgierskiego czardasza i przebojowego musicalu. Akcja koncertu ukazuje barwne relacje damsko-męskie. Kochankowie, skonfliktowani małżonkowie, łowczynie posagów czy tropiciele damskich wdzięków to tylko nieliczni bohaterowie OneOnowego show. Królować będzie kokieteryjna, ekscytująca, liryczna, a przede wszystkim zabawna operetka – kobieca strona muzyki.

Wstęp na koncert jest wolny. Jego początek zaplanowano na godzinę 19.00 W przypadku niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do Teatru.

Szczegóły

Data:
29 lipca, 2023
Godzina:
18:30:19:30
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Plac przy flisaku

Organizator

Centrum Kultury Teatr

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: