Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Klub Podróżników z Krzysztofem Przybyłem

10 lipca | 18:00

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Informacja Turystyczna w Grudziądzu oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku Grudziądz serdecznie zapraszają na kolejne w tym roku spotkanie Klubu Podróżników, które odbędzie się 10 lipca, w środę o godz. 18.00 w budynku konferencyjnym w Marinie Grudziądz przy ul. Portowej 8.
Tym razem naszym prelegentem będzie grudziądzki przewodnik Krzysztof Przybył, który opowie o swoich podróżach do bajecznej Portugalii.
„Portugalia – najbardziej egzotyczny kraj europejski. Ojczyzna Henryka Żeglarza twórcy portugalskiego imperium zamorskiego. Magiczna Lizbona rozmarzona tęsknym fado. Stare Porto pachnące mocnym winem z winnic doliny rzeki Douro. Rozmodlona święta Fatima. Pełna wzgórz zdobionych barwnymi pałacami – Sintra. Niewielki Tomar z wielkim klasztorem pamiętającym czasy Templariuszy. To miejsca które odwiedziłem w czasie moich dwóch turystycznych podróży, ale tych wartych odwiedzenia cudowna i gościnna Portugalia oferuje znacznie więcej. Jak wyglądały moje tam podróże, zarówna ta pociągowa jak i ta samolotowa opowiem. Zapraszam – Krzysztof Przybył”

Szczegóły

Data:
10 lipca
Godzina:
18:00

Miejsce wydarzenia

Marina, ul. Portowa 8

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: