Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

II HALLOWEEN RUN GRUDZIĄDZ

31 października, 2023 @ 18:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Po raz kolejny proponujemy Wam abyście wcisnęli się w Wasze najmroczniejsze stroje, maski i wyruszyli na trasę zawodów biegowych Halloween Run Grudziądz.

Pragniemy zaprosić wszystkich miłośników aktywności fizycznej i dobrej zabawy na Górę Zamkową, przy Wieży Klimek.

Dnia 31 października o godzinie 19.00 spotkają się wszystkie biegowe czarownice kościotrupy i straszydła, które pod osłoną nocy, przy blasku księżyca, będą mogły przebiec lub przemaszerować dystans o długości ok 5 km.

Trasa będzie wiodła częściowo Wiślaną Trasą Rowerową, po której zawodnicy wchłonięci zostaną przez zjawy Lasu Garnizonowego. Następnie swe oblicze ukaże oświetlony blaskiem świec korytarz Dzieła Rogowego, który jest na ogół omijany i nieznany mieszkańcom miasta. Halloween Run Grudziądz to nie musi być bieg do utraty tchu.

To może być świetny sposób na spędzenie wesołego wieczoru w gronie przyjaciół. Przemierzając trasę truchtem lub marszem z kijkami w przebraniach, wykorzystajcie ten czas na dobrą zabawę.

Na mecie czekać będzie na Was ciepły poczęstunek oraz pamiątkowy medal. Każdy otrzyma puszkę napoju w ramach akcji ,,Każda puszka cenna” Dobrą oprawę muzyczną zapewni znany i lubiany DJ100bebe, a rozgrzewkę poprowadzą trenerzy Geotermia Grudziądz

Szczegóły

Data:
31 października, 2023
Godzina:
18:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Góra Zamkowa Grudziądz

Organizator

WBtiming.pl

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: