Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Grudziądzki Klub Sportowy Olimpia

8 września @ 00:00
Ładowanie Wydarzenia

Grudziądzki Klub Sportowy Olimpia ogłosił nowy cykl biegów, których celem jest zachęcenie najmłodszych mieszkańców Grudziądza do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz promocja zdrowego stylu życia.

Biegi odbędą się w czterech różnych lokalizacjach Grudziądza. Pierwsze zawody wystartują na grudziądzkich błoniach nadwiślańskich, a całość obejmie cztery terminy: 19 maja, 8 czerwca, 1 września oraz 6 października.

Zawody zostały zaplanowane w taki sposób, aby każde dziecko mogło znaleźć wyzwanie dostosowane do swoich możliwości. Organizatorzy przygotowali 6 kategorii wiekowych, po to by zapewnić uczestnikom odpowiednie warunki do rywalizacji i rozwijania swoich umiejętności biegowych..

Klub Małego Biegacza to nie tylko same biegi – to prawdziwa podróż w świat sportu, zabawy i pozytywnej energii. Dla każdego uczestnika przewidziano pamiątkowy medal oraz limitowaną kolekcjonerską maskotkę związaną z naszym miastem.

Zapisy do udziału w biegach są bardzo proste. Wystarczy odwiedzić stronę internetową dostartu.pl/klub-ma-ego-biegacza-19-05-2024-v10926 i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Miejsca są ograniczone.

Szczegóły

Data:
8 września
Godzina:
00:00
Wydarzenie Tagi:
,

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: