Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Gimnastyka Słowiańska

5 lipca, 2023 @ 17:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA DLA KOBIET W GEOTERMII – ŚRODY GODZ.17.00

Gimnastyka Słowiańska dla kobiet to zestaw 27 ćwiczeń odnalezionych i usystematyzowanych w latach 90-tych na ziemiach białoruskich. jest holistycznym systemem pracy z ciałem i duchem.

Zawiera ona elementy automasażu stymulującego kobiecy układ hormonalny. Ćwiczenia wspaniale równoważą, wzmacniają i rozciągają. Zapraszam do czynnego udziału w grupie.

Zadawajcie kobiety pytania i dzielcie sie swoimi doświadczeniami byśmy wzajemnie mogły tworzyć tą kobiecą przestrzeń🥰


Wolność oddechu w kobiecym ciele pojawia się, gdy zdejmiemy biustonosz. Najwygodniejszy stanik ma wpływ na zaciskanie klatki piersiowej. Spłycamy podświadomie oddech by nie czuć napięcia w żebrach.

Już jako nastolatka nie mogłam znaleźć z nim porozumienia. Ciągle mnie coś uwierało. No ale przecież wszystkie kobiety go nosiły. Przyjęta norma społeczna była w moim świecie przytłaczająca. Biust rósł szybko a ja ze wstydu zaczęłam się jeszcze bardziej garbić i próbować go schować. To chyba historia wielu kobiet. Później tkwiąc w schematach ciało trochę bardziej przywykło.

Pierwsze spotkanie z Gimnastyką i ćwiczenia bez stanika było trudne, a dodatkowo trzeba się jeszcze masować. Nigdy nie dotykając w ten sposób swoich piersi i węzłów chłonnych wokół nich, nie zdawałam sobie sprawy jakie mam tam stwardnienia i zastoje. Te blokady były oznaką zablokowanej limfy. A to przecież układ limfatyczny jest odpowiedzialny za oczyszczanie organizmu ze szkodliwych toksyn. Owe toksyny, nie mogąc odpłynąć, powodują powstawanie cyst i guzów.

A na koniec informacja, która może zdziwić nie jedną kobietę. Nienoszenie stanika i uwolnienie piersi paradoksalnie służy podniesieniu i ujędrnieniu biustu. Najnowsze badania pokazują, że noszenie stanika rozleniwia mięśnie, powięzi i skórę. Ale co tam badania. Sama widzę różnicę. Moje piersi nigdy nie były jeszcze tak piękne. Urodziłam i wykarmiłam dwójkę dzieci. Dodatkowo mam miseczkę E. Jednak z dumą otwieram klatkę piersiową i cieszę się tym co oglądam każdego dnia w lustrze.

Kochane Kobiety. Gorąco zapraszam na zajęcia regularne z Gimnastyki Słowiańskiej.

Szczegóły

Data:
5 lipca, 2023
Godzina:
17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Geotermia Grudziądz

Organizator

Geotermia Grudziądz

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: