Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Festyn integracyjny

25 maja @ 13:00:17:00
Ładowanie Wydarzenia

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW NA FESTYN SP13 I STOWARZYSZENIA „LATARNIA” – 25 maja, od 11:00 do 18:00. MNÓSTWO ATRAKCJI I WSPANIAŁA ATMOSFERA GWARANTOWANA!!! CZEKAMY NA WAS!!

Stałymi punktami Festynu są Zumba z Dorotą Gacek i licytacja. W tym roku na aukcję wystawiamy prace uczniów SP13. Tworzyli je pod okiem artystów plastyków Pani Grażyny Góralskiej w Jej zaczarowanej galerii Art&Luz oraz Pana Piotra Schaefera absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, nauczyciela plastyki prowadzącego pracownię plastyczną w Otłowcu oraz współtwórcę grupy artystycznej „Gardanum”. Dzieci bardzo się starały przelać na płótno wszystkie swoje emocje. Prace są wyjątkowe i bardzo kolorowe. Takie jak nasi uczniowie. Pieniądze zebrane z licytacji przeznaczone zostaną na zakup wyposażenia sali zabaw, gdzie nasi podopieczni w pozytywny i bezpieczny sposób będą mogli pozbyć się nadmiaru energii. Myślimy o zakupie solidnego stołu do Piłkarzyków czy Cymbergraja.

Nowością będzie Przyjacielski TURNIEJ, którego ideą jest integracja różnych środowisk i współpraca międzypokoleniowa, między placówkami czy instytucjami. W dwóch drużynach spotkają się przedstawiciele: Dziennego Domu Pomocy, rodzice uczniów SP13, sami uczniowie i nauczycieli SP13, młodzież Młodzieżowej Rady Miasta oraz chętni z publiczności.
Poza tym na scenie wystąpią znane grudziądzkie wokalistki Dorota Berent Doris oraz Maria Trętkiewicz. Młodzieżowy Zespół Last.One. Usłyszymy także wspaniały grudziądzki chór Cantores Graudentes, a festyn zainauguruje Grudziądzka Orkiestra Dęta. Wystąpią również zespoły taneczne z OPP. Imprezę zakończymy dyskoteką. A w trakcie możecie liczyć Państwo na smaczny poczęstunek, zabawy kreatywne i sportowe, Berent Doris oraz Maria Trętkiewicz. Młodzieżowy Zespół Last.One. Usłyszymy także wspaniały grudziądzki chór Cantores Graudentes, a festyn zainauguruje Grudziądzka Orkiestra Dęta. Wystąpią również zespoły taneczne z OPP.
Imprezę zakończymy dyskoteką, poprowadzoną przez DJ Adamskiego.
W trakcie Festynu możecie liczyć Państwo na smaczny poczęstunek, zabawy kreatywne i sportowe, przejazd konikiem, spotkanie z pieskami ze schroniska, dmuchany zamek, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji.
Na stronie Stowarzyszenia Latarnia od poniedziałku 20 maja rozpoczynamy również aukcję voucherow ufundowanych przez naszych wspaniałych darczyńców. Będzie można wylicytować m. in. bon o wartości 1000zł na wywóz śmieci czy gruzu i kontener.

Będzie się działo!

Zapraszamy Grudziądzan do Mariny oraz na fb Stowarzyszenia „Latarnia”.

 

Szczegóły

Data:
25 maja
Godzina:
13:00:17:00

Miejsce wydarzenia

Marina, ul. Portowa 8

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: