Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Bastard Brothers – koncert

29 września, 2023 @ 19:30
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Bastard Brothers – koncert

29 września 2023 (piątek) godz. 19:30

30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu)

BASTARD BROTHERS
to band wykonujący klasycznego rocka z wpływami blues i country – mieszanka melodii, gitarowych riffów, mocnych partii klawiszowych oraz dynamicznej sekcji rytmicznej z dominującym, charakterystycznym wokalem. Producentem oraz realizatorem nagrań Bastard Brothers jest Piotr Łukaszewski (Custom34 Studio, IRA, Skywalker, Ptaky, Fuzz).
W 2020, wydawnictwem Radia Opole, ukazała się debiutancka płyta zespołu „Bang! Bang!” Album znalazł się na liście plebiscytu Top Blues 2020 magazynu Twój Blues w kategorii Płyta Roku, a zespół został doceniony w kategorii Odkrycie Roku. W 2022 roku zespół wydał singiel z klipem „Memory Lane” oraz utwory „Save Me” i „Bang! Bang!” w wersji Live Session Custom 34 Studio.
BB dzielił sceny koncertowe z takimi artystami jak Organek, Wojciech Mazolewski, Andrzej Nowak & Złe Psy, Jerzy Piotrowski, Krzysztof Ścierański, Leszek Winder i Michał Kielak. Utwory z płyty „Bang! Bang!”, a także singiel „Memory Lane” zostały szeroko docenione przez radiowców i znawców klasycznego rocka. BB prezentowano na antenach m.in. Program 3 Polskiego Radia, Radio Opole, Radio Gdańsk, Polskie Radio PiK, Radio ESKA, Radio Afera czy red. Patrycjusza Wyżgę w Radio 357. Bastard Brothers zostało również zaprezentowane w 100. jubileuszowym odcinku audycji „Maniak Po Omacku” przez samego red. Wojciecha Manna na antenie Radio Nowy Świat.
Obecnie zespół pracuje nad utworami na drugi album studyjny, który zaplanowany został na lato/jesień 2024. Podczas koncertu w Akcencie, zostanie zaprezentowanych kilka z nich, ale to nie wszystko. Zagrana zostanie również krótka część akustyczna, a w ramach niespodzianki pojawią się goście specjalni!
Skład:
Bartosz Iwiś Iwicki – śpiew, harmonijka ustna
Maciej Macias Cudziło – gitary
Łukasz Kowal Kowalski – gitary
Rafał Mówka – instrumenty klawiszowe, śpiew
Paweł Krykant – gitara basowa
Kamil Mordo Nowosiad – perkusja
gościnnie:
Joanna Mews-Anuszkiewicz – chórkiSUPPORT:
DIESEL JUICE – to fuzja pięciu osobowości, temperamentów i muzycznych gustów. Z tego mixu charakterów powstało coś, co nazwaliśmy „muzyką drogi”.
Puls i groove łączymy z klasycznym rockowym i bluesowym brzmieniem. Niezobowiązujące spotkanie jesienią 2021 roku przerodziło się w chęć wspólnego grania oraz stworzenia zespołu. Obecnie jesteśmy na etapie ukończenia debiutanckiego albumu, którego premiera będzie miała miejsce pod koniec roku.Skład:
Kamil Raksa – wokal, gitara
Marcin Łaba – bas
Miłosz Godziewski – perkusja
Marcin Woźniak – gitara
Ivan Kaschenko – klawisze

 

Szczegóły

Data:
29 września, 2023
Godzina:
19:30
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Klub Akcent

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: