Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Adoptuj – Nie Kupuj! – wystawa psów schroniskowych

8 września, 2023 @ 13:00:18:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Medicine Non Profit organizuje wystawę psów schroniskowych! “ADOPTUJ – NIE KUPUJ” 🐶
🗓 Data: 8 wrzesień 2023 r.
⏰ Godzina: 13:00 – 18:00
📍 Miejsce: Wielkie Lniska 31, świetlica wiejska mieszcząca się naprzeciwko Kościoła.
🤝 Partnerzy wydarzenia: Schronisko w Węgrowie oraz Fundacja Dobre Ludki
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Grudziądza i okolic, rodziców z dziećmi, osoby empatyczne i nieobojętne na los zwierząt – na wyjątkowe wydarzenie: “Wystawa psów schroniskowych ADOPTUJ – NIE KUPUJ”. Event odbędzie się pod adresem Wielkie Lniska 31 w świetlicy wiejskiej mieszczącej się naprzeciwko Kościoła.
🎯Misja i partnerzy
Wydarzenie ma na celu znalezienie nowego domu dla głównych bohaterów dnia – piesków z Ośrodka Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie, które jest głównym Partnerem wydarzenia.
Akcję wspierają lokalni Groomerzy, Weterynarze, Fizjoterapeuci, Dietetycy, Sportowcy i Nauczyciele, czy klub żużlowy GKM Grudziądz. 8 września jednoczymy się wszyscy, bo jesteśmy na NIE dla obojętności wobec krzywdy zwierząt. Zależy nam na rozpowszechnieniu skali problemu i zaprzestaniu bagatelizowania bezdomności psów w Polsce.
🎤🎨💃Pokazy, konkursy, nagrody!
Wspólnie będziemy bawić się podczas zajęć ruchowych, tanecznych oraz licznych konkursów z nagrodami. Będzie to dzień pełen atrakcji, zabawy i szczęśliwych uśmiechów. Podczas wydarzenia wyłonimy wielu zwycięzców, na których
czekają nagrody ufundowane przez naszych sponsorów. Jednak wygrana główna to nowy, lepszy start dla 15 piesków.
🐕🦮🐕‍🦺 Wystawa
Piętnastu głównych bohaterów zaprezentuje się przed Państwem podczas krótkiego wybiegu. Liczymy, że każdy z piesków znajdzie swój wymarzony dom. Podczas eventu można zwiedzać strefę adopcji, gdzie znajdują się psiaki. Opiekunowie zwierząt będą cały czas obecni i gotowi, aby przedstawić każdego psa, podzielić się historią i potrzebami danego zwierzaka. Będą odbywały się rozmowy kwalifikacyjne z potencjalnymi opiekunami.
👼Anioły nie zawsze muszą mieć skrzydła
Przedstawiliśmy niemalże wszystkich bohaterów piątkowego wydarzenia, ale nie wolno zapomnieć nam o najważniejszych. Mowa o Państwu – ludziach o wielkim sercu, którzy mają moc obdarowania bezgraniczną miłością. Miłością dla istot, które na to zasługują i zwyczajnie potrzebują. Pamiętajmy, że Anioły nie zawsze muszą mieć skrzydła.
Z całego serca – zapraszamy! ❤️
Medicine Non Profit
🌐 https://medicine-shop.pl/
🤝 Lista sponsorów, partnerów i wolontariuszy:
Psia wygoda, Pomedrani, Sucha Łapa, Łapki w Ruchu, Dingo, Szykowny Pupil, ZooArt, Siatki na balkon 365, Filip Konopiński ZooHelp, Przychodnia weterynaryjna Kotwicz i Ługiweicz, Klinika Wet, Behawiorystka Aleksandra Henger, Time For Dog, Husse, GKM Grudziądz, Fotograf Marcin Ostrowski, Psie i Kocie Łakocie Joanna Kurzyńska, Suknie na miarę – suknie ślubne i wizytowe, Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji „Optimal Balance” Rafał Wolff, Magdalena Ablewicz Wibrys i Trufla, Tofik, Dobre Legowiska, Fundacja Dobre Ludki, Polskie Radio PiK, Gmina Grudziądz, Yasumi Grudziądz, Schumacher Packaging Polska, Gmina Grudziądz, Radio Eska Grudziądz, Space Gym & Aerial

Szczegóły

Data:
8 września, 2023
Godzina:
13:00:18:00

Miejsce wydarzenia

Wielkie Lniska 31, świetlica wiejska mieszcząca się naprzeciwko Kościoła.

Organizator

Medicine Non Profit – Hurtownia z artykułami medycznymi, Fundacja Dobre Ludki

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: