Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

6 urodziny – ParkRun

21 września | 09:00

Ładowanie Wydarzenia
Zapraszamy na nasze 6 urodziny
🎉🎈🎂🎁.
Prosimy o dołączanie do wydarzenia, udostępnianie oraz zapraszanie znajomych do wydarzenia.
Obserwujcie wydarzenie. Będziemy tutaj informować o wszystkim 😀.
OGÓLNE ZASADY PARKRUN:
📍 Bieg zawsze jest bezpłatny.
📍 Trasa 5km (oznaczona) – można pokonać ją spacerem, marszem z kijkami NW lub biegiem.
📍 Obowiązuje jednorazowa rejestracja na www.parkrun.pl/rejestracja, po której nadany zostaje nam indywidualny kod uczestnika, który należy wydrukować i KONIECZNIE zabrać ze sobą na każdy bieg parkrun. Brak kodu to brak wyniku. Na podstawie naszego kodu możemy brać udział w biegach parkrun na całym świecie (rejestracja od 4 roku życia)
📍 Dzieci w wieku od 4 do 11 lat muszą pozostawać pod stałą opieką rodziców w trakcie biegu.
📍 Możliwy udział w biegu z psem. Obowiązuje zasada – jeden człowiek, jeden pies. Pies pozostaje na krótkiej i nierozciągliwej smyczy.
📍 Na mecie otrzymujecie token z miejscem. Z tokenem oraz swoim kodem uczestnika udajecie się do osoby skanującej. Kod zostanie Wam zwrócony na kolejne biegi. Token zostaje u nas. Pamiętaj nie zabieraj tokenu z miejscem do domu!
📍 Osoby biorące udział w biegu po raz pierwszy prosimy o przybycie szybciej parę minut, by wysłuchać odprawy dla debiutantów, którą przeprowadzi z Wami wolontariusz.
📍 Wszyscy wolontariusze parkrun posiadają żółte kamizelki. Wyjątek to niebieska kamizelka – koordynator spotkania u którego możecie uzyskać zawsze więcej informacji oraz pomarańczowa kamizelka oznaczająca zamykającego stawkę. Dzięki temu nigdy na mecie nie będziecie ostatni, a wolontariusz zadba o to by nikt nie został z tyłu.

Szczegóły

Data:
21 września
Godzina:
09:00
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Parking przy Carrefour i Castoramie – 200m od start/mety.

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: