Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Spacer z Leśniczym – nocny survival

14 lipca, 2023 @ 21:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy Was na wyjątkowy „Spacer z Leśniczym – nocny survival”

Spacer za dnia nie budzi w nikim większej ekscytacji. Wszystko mamy w zasięgu wzroku. Dźwięki, które słyszymy łatwo namierzyć i odkryć skąd, i od czego dochodzą. Dzień to nasza pora – ludzi. Gdy zbliża się zmierzch zaczynamy czuć się w lesie jakoś nieswojo. Wówczas kończymy spacerowanie i wracamy do domu. A szkoda, bo las nocą pokazuje swoje drugie oblicze!

Podczas wydarzenia zapisane grupy będą rywalizować ze sobą wykonując zadania i samodzielnie przemierzając las. Jeśli lubisz rywalizację, przygody i dobrą zabawę: zapraszamy!

Wszystkie ważne informacje znajdziecie poniżej:

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy grupy 3-6 osobowe, w których przynajmniej jedna osoba (lider grupy) musi być osobą pełnoletnią. Minimalny wiek uczestnika 15 lat. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej wskazanej w zgodzie rodzica/opiekuna prawnego (zgoda do pobrania pod linkiem: https://cee.grudziadz.pl/news/content/14010).

Grupy uczestniczące w wydarzeniu zobowiązane są do zaopatrzenia się w niezbędny sprzęt, w skład którego wchodzi: źródło ognia, sznurek/linka ok. 30 m, latarka, narzędzie do kopania w ziemi, telefon z dostępem do internetu oraz aplikacją do skanowania kodów QR, nóż turystyczny

Zapisy telefonicznie pod nr: 726 301 636 (zgłoszenia przyjmowane będą do 11 lipca w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Grudziądzu). Liczba miejsc ograniczona

Kiedy? 14 lipca 2023 r, start godz. 21:00

Gdzie? Zbiórka: pomost na Plaży Miejskiej nad Jeziorem Rudnickim

Szczegóły

Data:
14 lipca, 2023
Godzina:
21:00
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Plaża Miejska

Organizator

Centrum Edukacji Ekologicznej

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: