Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

𝓦𝓪𝓻𝓼𝔃𝓽𝓪𝓽𝔂 𝔃 𝓹𝓵𝓮𝓬𝓲𝓸𝓷𝓴𝓪𝓻𝓼𝓽𝔀𝓪 – 𝔃𝓪𝓹𝓵𝓮𝓬𝓲𝓸𝓷𝔂 𝓢𝓹𝓲𝓬𝓱𝓵𝓮𝓻𝔃!

17 lutego @ 12:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
𝓦𝓪𝓻𝓼𝔃𝓽𝓪𝓽𝔂 𝔃 𝓹𝓵𝓮𝓬𝓲𝓸𝓷𝓴𝓪𝓻𝓼𝓽𝔀𝓪 – 𝔃𝓪𝓹𝓵𝓮𝓬𝓲𝓸𝓷𝔂 𝓢𝓹𝓲𝓬𝓱𝓵𝓮𝓻𝔃!
Znasz na pewno kawiarnię Spichlerz 57 café, w której Fundacja Ładowarka drugi rok z rzędu realizuje projekt aktywizacyjno – integracyjny dla osób z niepełnoprawnością  którzy po przebytym szkoleniu kelnersko-baristycznym, wsparciu psychologa, trenera umiejętności społecznych i asystenta, nabierają nowych kompetencji i umiejętności związanych z pracą w kawiarni, kontaktu z gośćmi, obsługą kasy. Po okresie szkoleniowym, Fundacja Ładowarka zatrudnia kolejne osoby z niepełnosprawnościami do etatowej pracy w kawiarni – dla wielu z nich to pierwsza prawdziwa praca w życiu! Spędzając czas u nas, wspierasz działania statutowe Fundacji Ładowarka, a przede wszystkim dajesz nieocenione poczucie docenienia i dowartościowania naszym podopiecznym! Projekt to także działania warsztatowe i integracyjne, w których udział biorą nasi podopieczni oraz mieszkańcy Grudziądza – na takie wydarzenia właśnie Ciebie teraz zapraszamy!
Zapraszamy na warsztaty plecionkarskie, podczas których wykonamy wiklinowe koszyczki na stelażach! To wyjątkowy powrót do tradycji z naturalnymi materiałami pod okiem profesjonalisty, Kamila Lutostańskiego – absolwenta ogrodnictwa SGGW w Warszawie, czeladnika w zawodzie koszykarz-plecionkarz, mistrza florystyki, laureata I miejsca w kategorii Forma Abstrakcyjna podczas II Mistrzostw Polski w Wyplataniu (2022), uczestnika Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa (kategoria Forma Abstrakcyjna, 2023).
Sobota, 17 lutego
12.00-14.00 – warsztat otwarty dla każdego mieszkańca*
14.30-16.30 – warsztat dla dzieci i rodzica*
Czwartek, 14 marca
12.00-14.00 – warsztat otwarty dla każdego mieszkańca*
14.30-16.30 – warsztat dla dzieci i rodzica*
*Na warsztaty obowiązują zapisy. Liczba uczestników jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. W danym rodzaju wydarzenia możesz zgłosić się tylko raz. Zapisy na działania organizowane w kawiarni Spichlerz 57 café prowadzone będą za pomocą tego jednego linku i formularza, gdzie będą dodawane kolejne wydarzenia: https://forms.gle/4h32Cj4yLEUxgC8G9. W przypadku wydarzeń dla dzieci i ich rodziców należy wypełnić formularz jednokrotnie, wpisując informacje o dziecku i rodzicu. Podczas wydarzenia dziecko i rodzic wykonują wspólnie jedną pracę, chyba że w danym warsztacie podano inną informację. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Pierwszeństwo udziału w działaniach mają uczestnicy projektu „Aktywizacja społeczno-zawodowa w Kawiarni Spichlerz 57”. Głównym miejscem przeprowadzania warsztatów jest kawiarni Spichlerz 57 café w Spichlerzu nr 57, ul. Spichrzowa 57, Grudziądz. O zakwalifikowaniu do udziału w warsztacie poinformujemy Ciebie drogą sms lub email.
___
Do zobaczenia w kawiarni na kawie!
styczeń – marzec: pon-pt: 10:00 – 18:00, sb-nd 12:00 – 20:00
kwiecień – wrzesień: pon-nd 12:00-20:00
październik – grudzień: pon-pt: 10:00 – 18:00, sb-nd 12:00 – 20:00

Szczegóły

Data:
17 lutego
Godzina:
12:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Spichlerz 57

Organizator

Fundacja Ładowarka

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: