Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Rekreacja

Plaża Miejska nad Jeziorem Tarpno

Zapraszamy na strzeżone kąpielisko i zrewitalizowaną plażę nad Jeziorem Tarpno. Do dyspozycji plażowiczów jest: budynek sanitarny (przebieralnie, toalety, w tym dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych), pomieszczenie dla matki z dzieckiem, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów, leżaków, miejsce na ognisko, boisko do piłki siatkowej. Dla dzieci przygotowano plac zabaw. W sezonie wiosenno-letnim funkcjonuje punkt gastronomiczny.

Kąpielisko strzeżone czynne jest w miesiącach czerwiec – sierpień.

Wypożyczalnia sprzętu pływającego od maja do września. W pozostałych miesiącach zapraszamy na place zabaw, spacery, ogniska, wędkowanie. Obiekt dostępny jest codziennie, przez cały rok.

Istnieje możliwość organizacji biesiad przy ognisku. W sezonie letnim na plażę dojeżdża autobus miejski linii T, przed plażą znajduje się bezpłatny parking.

Plaża Miejska nad Jeziorem Tarpno
ul. Jaśminowa 38, 86-300 Grudziądz
tel. 510-708-938, www.moriw.pl

Plaża Miejska nad Jeziorem Rudnickim Wielkim

Zapraszamy na strzeżone kąpielisko i piaszczystą plażę nad Jeziorem Rudnickim Wielkim. Do dyspozycji plażowiczów jest: budynek sanitarny z recepcją (przebieralnie, toalety, natryski, w tym dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, pomieszczenie dla matki z dzieckiem), wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów, kijków do nordic walking, leżaków, sprzętu sportowego, grille, ławy biesiadne, miejsce na ognisko. Dla dzieci przygotowano dwa place zabaw: jeden na plaży, drugi zlokalizowany niedaleko wypożyczalni sprzętu wodnego.

Na obiekcie znajduje się letni posterunek Policji i punkt sanitarny, istnieje możliwość zorganizowania nauki pływania. Można zorganizować imprezy przy ognisku. Na plaży znajduje się restauracja oraz Wakacyjny Punkt Informacji Turystycznej z punktem sprzedaży pamiątek.

Kąpielisko strzeżone czynne jest w miesiącach czerwiec – sierpień.

W sezonie letnim na plażę dojeżdża autobus miejski linii R, przed plażą znajdują się parkingi – utwardzony i leśny. W sąsiedztwie plaży znajduje się sezonowa baza noclegowa Camping 134.

Plaża Miejska nad Jeziorem Rudnickim Wielkim
ul. Zaleśna 1, 86-300 Grudziądz
tel. 727-797-383, www.moriw.pl

Chciałbyś dodać swoją ofertę do naszej bazy ?
Napisz do Nas: kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl