Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Noclegi

MARINA GRUDZIĄDZ

W kompleksie Mariny Grudziądz skorzystać można z 28 miejsc noclegowych w klimatyzowanych pokojach jedno i dwuosobowych. W standardzie pokoju znajdują się pościel i ręczniki. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę z WC i prysznicem. Do dyspozycji gości pozostaje wyposażona, ogólnodostępna kuchnia. Istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzęciem.
Na terenie całego obiektu działa bezpłatne WiFi. Do dyspozycji gości dozorowany, ogrodzony, bezpłatny parking. Marina Grudziądz oferuje 3 klimatyzowane sale konferencyjne.

Na wodniaków czeka tu nowoczesna keja z 14 miejscami dla jachtów, łodzi motorowych czy houseboatów, z bezpośrednim dostępem do wody i prądu. Do dyspozycji cumujących w przystani znajdują się sanitariaty i prysznice.

Na półwyspie portowym znajduje się 12 miejsc dla kamperów, w wydzielonych sektorach do wygodnego parkowania. Każdy sektor posiada przyłącze z dostępem do prądu. Na miejscu znajduje się także zlewnia do biotoalet oraz instalacja hydrauliczna służąca do uzupełniania zapasów wody. Turyści zmotoryzowani mają do dyspozycji osobny budynek sanitariatów.

Na miejscu znajduje się kort tenisowy, wypożyczalnia rakiet tenisowych, kijów do nordic walking oraz wypożyczalnia rowerów. Przez port przebiega też kilka szlaków turystycznych, m.in. rowerowych: Wiślana Trasa Rowerowa, międzynarodowy szlak R-1 oraz wodnych: Szlak Wodny im. Króla Stefana Batorego, Międzynarodowa Droga Wodna E70. W sezonie letnim z portu w Marinie wypływa stateczek turystyczny „Basia”.

MARINA GRUDZIĄDZ
ul. Portowa 8, 86-300 Grudziądz
tel. 726-921-919,
www.marina.grudziadz.pl

CAMPING 134***

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w naszej sezonowej bazie noclegowej, na którą składa się: 31 domków kempingowych na 124 miejsca oraz pole namiotowo-caravaningowe na 200 miejsc, usytuowane w środku lasu sosnowego, nad Jeziorem Rudnickim Wielkim, 7 km od centrum Grudziądza. Wysoki standard kempingu, który jest członkiem Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, wielokrotnie został wyróżniony tytułem Mister Camping. Cały obszar Jeziora Rudnickiego jest objęty strefą ciszy. Do dyspozycji gości posiadamy również bezpłatny parking na ogrodzonym terenie. W pobliżu kempingu znajdują się punkty małej gastronomii i sklep spożywczy. Przy ośrodku znajduje się przystanek sezonowej linii „R” komunikacji miejskiej, który pozwala na dotarcie do centrum Grudziądza w 15 minut.

CAMPING 134*** nad Jeziorem Rudnickim
ul. Zaleśna 1, 86-300 Grudziądz
tel. 727-797-383, 665-931-919, www.moriw.pl

Chciałbyś dodać swoją ofertę do naszej bazy ?
Napisz do Nas: kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl