Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Geotermia Grudziądz Sp. z o.o.

AKTUALNOŚCI

Wyjątkowy koncert! – Geotermia Grudziądz

Wyjątkowy koncert! Pozwól sobie na głębszy oddech w Tężni solankowej wśród uzdrawiających dźwięków mis i gongu tybetańskiego. To niecodzienne wydarzenie przeznaczone jest dla osób potrzebujących głębokiego relaksu. Dwugodzinny oczyszczający, harmonizujący i uzdrawiający ciało, umysł i duszę MUZYCZNY RYTUAŁ. Doświadczymy dźwięku instrumentów o częstotliwości 432 HZ: gongów, mis tybetańskich i kryształowych, shruti box, bębnów szamańskich, dzwoneczków...
Read More

JOGA TRENING DUSZY I CIAŁA – Geotermia Grudziądz

JOGA TRENING DUSZY I CIAŁA Oderwij myśli od codzienności, znajdź chwile dla siebie. Joga to świadomy relaks, ale także praca nad naszą kondycją, a zwłaszcza poprawą elastyczności i gibkości ciała. Wspomaga prawidłową postawę i przeciwdziała bólom kręgosłupa. Podczas zajęć wykonywane są również ćwiczenia oddechowe  Zadbaj z nami o siebie  Joga: – nauczy Cię panować nad...
Read More

Dzień Kobiet w Geotermii – świętujemy cały tydzień

Zapraszamy do naszych grudziądzkich Solanek, przygotowaliśmy ciekawe wydarzenia i chcielibyśmy się z Wami spotkać:) –> WTOREK, 7 MARCA 2023 O 10:00 Porady dietetyczne i analiza składu ciała Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej porady fachowca! Porad w zakresie zdrowego stylu życia będzie udzielać Iga Zamorowska. Iga wiedzę z zakresu dietetyki zdobyła na uczelni Collegium Medicum im....
Read More
1 2

POZNAJMY SIĘ

geotermia

Geotermia Grudziądz Sp. z o. o.
ul. Warszawska 36
86-300 Grudziądz

Kontakt:
56 46 44 584 Wew. 1 – studio sylwetki, baseny solankowe, gabinet urody
518 685 431/56 46 44 584 Wew. 2 – rehabilitacja / balneologia
56 450 61 39/56 46 44 584 Wew. 3– Basen Nadwiślański ul. Kalinkowa

SOLANKA – FUNDAMENT NASZEGO ROZWOJU

Zimą roku 1972 w miejscowości Marusza, niedaleko Grudziądza, dokonując odwiertu w poszukiwaniu ropy naftowej i gazu, dowiercono się do dolnojurajskiego złoża wód termalnych. Na głębokości 1630 m natrafiono na pokłady ciepłej wody o temp. 44° C i blisko 8% zasoleniu, która trysnęła na wysokość ponad 13 m.

Było to wspaniałe i jednocześnie zaskakujące odkrycie. Analiza chemiczna wypływającej wody, dokonana w 1972 roku, zakwalifikowała ją do wód solankowych o wyjątkowym składzie chemicznym.

Badania składu solanki potwierdziły jej wyjątkowe właściwości, co spowodowało umieszczenie jej na liście złóż kopalin leczniczych. Warstwa 1630 m ziemi, chroni ją skutecznie przed zanieczyszczeniami cywilizacyjnymi, gwarantując jej nieskazitelną czystość oraz niezmieniony skład chemiczny, który ukształtowała natura. Z całą pewnością żadne akweny mórz i oceanów, z których dziś korzysta człowiek, z czystością tej wody konkurować nie mogą.

Solanka podnosi kondycję skóry, ujędrnia ją i przeciwdziała jej starzeniu. Zawartość jodków (3,5 mg w dm³) ma decydujące zdrowotne znaczenie w inhalacji górnych dróg oddechowych, w leczeniu niedoczynności tarczycy oraz w przyspieszonej przemianie materii. Najważniejsze składniki: poza jodkami i rozpuszczoną solą (76029,51 mg/dm³) solanka zawiera także wapń (2404,8 mg/dm³), magnez (960,05 mg/dm³), potas (196,6 mg/dm³), żelazo (10,5 mg/dm³) i jodki (3,5 mg/dm³). Dzięki niej pozbywamy się toksyn i odciążamy pracę narządów wewnętrznych.

Poznaj i skorzystaj z naszej oferty

OFERUJEMY

STREFA BASENOWO-SAUNOWA
Głównym miejscem prozdrowotnego i relaksacyjnego wykorzystywania naszego skarbu jest strefa basenowo – saunowa. Pobyt w strefie to wspaniałe panaceum na dolegliwości naszych czasów takie jak stres, zmęczenie, rozdrażnienie, bezsenność i brak koncentracji.

Posiadamy do Państwa dyspozycji:

 • Basen główny
 • Brodzik dla dzieci
 • Basen z przeciwprądem
 • Jacuzzi
 • Basen zewnętrzny
 • Sauna mokra
 • Sauna sucha
STRAFA FITNESS
Zadbaj z nami o swoje zdrowie i kondycję!
 • Pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.
 • Aktywność fizyczna pozwoli cieszyć się dobrą formą i sprawnością na co dzień.
 • Z nami zgubisz zbędne kilogramy. Wymodelujesz sylwetkę i będziesz cieszyć się lepszym samopoczuciem.
 • Zyskasz sporą dawkę pozytywnej energii i zredukujesz poziom stresu. Endorfiny będą krążyć w Twoim ciele, co przełoży się na zadowolenie i większy komfort życia.
 • Zadbasz o zdrowie swoje zdrowie podczas zajęć z mgr fizjoterapii. Nie potrzebujesz żadnego sprzętu, aby ćwiczyć z naszymi trenerami i fizjoterapeutami. Dołącz do nas!

Mamy szeroki wachlarz zajęć m.in.:

Zumba | Joga | Turbo spalanie | Step | Body Fit (crossFitness) | Trening funkcjonalny | Medical Fitness prowadzone przez mgr fizjoterapii | Zdrowy kręgosłup i mięśnie dna miednicy prowadzone przez mgr fizjoterapii | Trening powięziowy prowadzony przez mgr fizjoterapii | Ćwiczenia dla seniorów…I wiele innych.

GABINET URODY
Gabinet Urody Geotermii Grudziądz został stworzony z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze.

Umiejscowienie Gabinetu w obiekcie sportowo – rekreacyjnym jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej odnowy biologicznej człowieka. Wielostronność usług Geotermii Grudziądz pozwala całej rodzinie na jednoczesne spędzanie wolnego czasu, nawet przy bardzo różnych zainteresowaniach.

FIZJOTERAPIA

TĘŻNIA SOLANKOWA
Kilkadziesiąt minut w piramidzie jest jak dzień spędzony nad morzem!

Jedyna w Europie piramida z tężnią solankową, przeznaczona do inhalacji aerozolem sporządzonym z naturalnej solanki, bogatej w urozmaicony skład minerałów m.in. jodu i bromu, znajduje zastosowanie nie tylko w stanach ogólnego wyczerpania organizmu, ale przede wszystkim w leczeniu górnych dróg oddechowych, nadciśnienia tętniczego, zapewniając jednocześnie wzrost odporności organizmu. Dokładna regulacja temperatury i wilgotności nasączonego solanką powietrza stwarza szczególny komfort i efektywność inhalacji, która działając na cały system oddechowy, oczyszcza płuca (szczególnie ważne dla palących!), wygładza i nawilża skórę cennymi składnikami solanki.

Zapraszamy i zachęcamy – korzystaj z naszej oferty!

GEOTERMIA W OBIEKTYWIE