W Parku Miejskim w Grudziądzu odbył się wyjątkowy bieg z okazji Dnia Kobiet. Cała trasa liczyła 5 km. Było sportowo, radośnie i bardzo rodzinnie. Na starcie pojawiło się wiele kobiet, które pokazały, że najważniejsza jest nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa, wspólny czas z bliskimi i mnóstwo uśmiechu.
Wyjątkowym momentem było wręczanie medali przez Prezydenta Grudziądza Pana Macieja Glamowskiego, który osobiście gratulował uczestniczkom ich wysiłku i sportowego ducha.
Zwyciężczynią biegu została Monika Nakonieczna, jednak tego dnia tak naprawdę wygrali wszyscy – bo liczyła się energia, pozytywna atmosfera i piękne świętowanie kobiecej siły.
To był dzień pełen ruchu, radości i dowód na to, że sport potrafi łączyć ludzi i tworzyć piękne wspomnienia. 🌸🏃♀️





















































































































