Jak poinformował Zarząd Dróg Miejskich, ze względu na zły stan techniczny kładka dla pieszych nad torami PKP przy ul. Droga Metalowców została zamknięta.
Prace związane z rozbiórką kładki odbędą się w dniach 16-18 sierpnia, a od 19 sierpnia do 28 października będzie budowane nowe przejście przez torowisko. W tym czasie przejście przez torowisko będzie niemożliwe.
Za wszelkie utrudnienia Zarząd Dróg Miejskich przeprasza.









