Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Ahhh co to było za widowisko! A to wszystko podczas sobotnich koncertów na błoniach Nadwiślańskich podczas Jarmarku Spichrzowego

 

Miniona sobota na Jarmarku Spichrzowym w Grudziądzu pozostanie na długo w pamięci mieszkańców i gości naszego miasta. Niezwykły koncert, który odbył się na głównej scenie, przyciągnął tłumy fanów muzyki. Był to wieczór pełen emocji, niesamowitych występów i niezapomnianych chwil. Na scenie zaprezentowali się laureaci GAPA 2024, Paulina & The Heartbreakers, Arek Kłusowski oraz gwiazda wieczoru – Urszula.

Laureaci GAPA 2024

Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne (GAPA) to coroczny konkurs, który promuje młode talenty z naszego regionu. W tym roku poziom był niezwykle wysoki, a laureaci zaprezentowali się w pełnej krasie na sobotnim koncercie. Ich występy były pełne pasji i energii, co zostało docenione przez zgromadzoną publiczność. Młodzi artyści pokazali, że przyszłość polskiej sceny muzycznej rysuje się w jasnych barwach. Warto tutaj wspomnieć, że to właśnie GAPA jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w naszym regionie.

Paulina & The Heartbreakers

Zespół Paulina & The Heartbreakers zachwycił swoją mieszanką popu i rocka. Charyzmatyczna wokalistka Paulina, wraz z zespołem, porwała publiczność do wspólnej zabawy. Ich energetyczne wykonania hitów oraz autorskie utwory wprowadziły wszystkich w doskonały nastrój. Widownia śpiewała razem z nimi, tworząc niesamowitą atmosferę jedności i radości.

Arek Kłusowski

Arek Kłusowski – polski piosenkarz, kompozytor i tekściarz. Finalista trzeciej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. Wydał trzy albumy studyjne: Po tamtej stronie, Lumpeks i Zaległości w miłości oraz wylansował przeboje: „Antarktyda”, „Idealny syn” i „Najsmutniejszy człowiek świata”, który zawsze dostarcza niezapomnianych wrażeń. Jego występ na Jarmarku Spichrzowym nie był wyjątkiem. Arek zaprezentował swoje największe przeboje oraz kilka nowych utworów, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem. Jego potężny głos i emocjonalne wykonania poruszyły serca wszystkich obecnych.

Urszula

Gwiazdą wieczoru była niepowtarzalna Urszula. Jej występ był prawdziwą muzyczną podróżą przez lata 80. i 90., aż po najnowsze hity. Urszula, jak zawsze, dała z siebie wszystko, a jej nieśmiertelne przeboje, takie jak „Dmuchawce, latawce, wiatr” czy „Na sen”, wywołały fale nostalgii i radości. Publiczność śpiewała razem z nią, a energia płynąca ze sceny była wręcz namacalna.

Mieszkańcy Grudziądza oraz przyjezdni goście nie kryli zachwytu po zakończeniu koncertu. Anna, mieszkanka Grudziądza, powiedziała: „To był niesamowity wieczór. Każdy z wykonawców wniósł coś wyjątkowego, a Urszula była wisienką na torcie. Takie wydarzenia pokazują, jak ważna jest kultura i muzyka w naszym życiu.” Michał, który przyjechał do nas aż z Gdańska, dodał: „Jarmark Spichrzowy to jedno z najlepszych wydarzeń, na które co roku wybieram się właśnie do Grudziądza.Tu jest idealnie – jest wszystko i każdy odnajdzie tu coś drobnego dla siebie.  Organizacja na najwyższym poziomie, a atmosfera niezapomniana. Już nie mogę się doczekać kolejnej edycji za rok”

 

Zachęcamy do śledzenia naszego portalu Grudziądz Miasto Otwarte, gdzie znajdziecie najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, relacje i galerie zdjęć. Sprawdźcie kalendarium Co? Gdzie? Kiedy? aby nie przegapić żadnego interesującego wydarzenia w naszym mieście. Grudziądz to miasto pełne życia i kultury – bądźcie z nami na bieżąco!

 

Wieczór z muzyką na Jarmarku Spichrzowym 2024 był pełen wzruszeń, radości i niesamowitych dźwięków. Dziękujemy wszystkim artystom i publiczności za stworzenie magicznej atmosfery. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

 

oprac. na podstawie materiałów organizatora oraz wikipedia.org

Autor: Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

w obiektywie

Jarmark Spichrzowy!

zbliża się wielkimi krokami...

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

113. rocznica powstania Domu Polskiego „Bazar” – zaproszenie na uroczystość
24 lipca 2024
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Grudziądzu informuje, iż od dnia 1 sierpnia 2024 r. można składać wnioski o przyznanie bonu energetycznego.
24 lipca 2024
Trwają zapisy do piątej edycji Biegu po Złotą Ostrogę Centrum Wyszkolenia Kawalerii.
24 lipca 2024
„WAKACJE NA MARNIE” – Zapraszamy 25.07. – 28.07.
24 lipca 2024
Rozmowy z pasją – wywiad z Natalią, uczestniczką metamorfozy w Geotermii
24 lipca 2024
MZK poszukuje pracowników – sprawdź!
23 lipca 2024