Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Zasady konkursu

  1. Napisz na nasz adres e-mail: kontakt@grudziadz.pl kilka zdań  o tym za co lubisz nasze miasto (do 19.06.2024 godz. 20.00).
  2. Autora najbardziej kreatywnej formy wypowiedzi, poinformujemy przez e-mail o możliwości odebrania nagrody w postaci powieści Tomasz Betchera „Ta druga” z autografem autora.  Na spotkaniu autorskim 20.06.2024 o godz. 17.00 w Głównej Bibliotece Miejskiej odbierzesz  nagrodę.

 

Grudziądz w powieści Tomasza Betchera „Ta druga” – zapraszamy na spotkanie autorskie w czwartek 20 czerwca 2024 r. o godz. 17:00 w gmachu głównym Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów 28  Bibliotece

Akcja powieści rozgrywa się w Grudziądzu.

Tomasz Betcher jest zawodowym pedagogiem, pisarzem z blokowiska, darzącym je miłością bezwarunkową. Miłośnikiem miast na literę G: pochodzi z Grudziądza, przez długi czas zawodowo związany z Gdynią, obecnie zakotwiczony w Gdańsku. Autor powieści obyczajowych z wątkami społecznymi i historycznymi. Debiutował w 2019 roku książką Tam, gdzie jesteś. Zdobywca Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska.

wstęp wolny

Tomasz Betcher
Czy troje to już tłum?
Zuzannę, Paulę i Bartka wiążą wspomnienia i wspólnie spędzona młodość. Połączyła ich burzliwa relacja, która potem przerodziła się w coś więcej. Byli nierozłączni. Do czasu… Ścieżki ich życia zaplotły się i rozeszły w skomplikowany sposób.
Po ponad dwudziestu latach Paula powraca do rodzinnego Grudziądza, gdzie wszystko wydaje się inne, niż zapamiętała. Małżeństwo Zuzanny i Bartka też nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażała. Zwłaszcza że pojawia się ktoś jeszcze. Ta druga.
Link do książki:
https://bit.ly/Ta-Druga
Tomasz Betcher
 Zawodowy pedagog, który nie może usiedzieć na miejscu. Pisarz  z blokowiska, darzący je miłością bezwarunkową. Miłośnik miast na literę G: pochodzi z Grudziądza, przez długi czas zawodowo związany z Gdynią, obecnie zakotwiczony w Gdańsku. Autor powieści obyczajowych z wątkami społecznymi i historycznymi. Debiutował w 2019 roku książką Tam, gdzie jesteś. Zdobywca Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska.
Poznajmy się!

Tym chemy Cię zainteresować

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

113. rocznica powstania Domu Polskiego „Bazar” – zaproszenie na uroczystość
24 lipca 2024
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Grudziądzu informuje, iż od dnia 1 sierpnia 2024 r. można składać wnioski o przyznanie bonu energetycznego.
24 lipca 2024
Trwają zapisy do piątej edycji Biegu po Złotą Ostrogę Centrum Wyszkolenia Kawalerii.
24 lipca 2024
„WAKACJE NA MARNIE” – Zapraszamy 25.07. – 28.07.
24 lipca 2024
Rozmowy z pasją – wywiad z Natalią, uczestniczką metamorfozy w Geotermii
24 lipca 2024
MZK poszukuje pracowników – sprawdź!
23 lipca 2024