Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Zasady konkursu

  1. Napisz na nasz adres e-mail: kontakt@grudziadz.pl kilka zdań  o tym za co lubisz nasze miasto (do 19.06.2024 godz. 20.00).
  2. Autora najbardziej kreatywnej formy wypowiedzi, poinformujemy przez e-mail o możliwości odebrania nagrody w postaci powieści Tomasz Betchera „Ta druga” z autografem autora.  Na spotkaniu autorskim 20.06.2024 o godz. 17.00 w Głównej Bibliotece Miejskiej odbierzesz  nagrodę.

 

Grudziądz w powieści Tomasza Betchera „Ta druga” – zapraszamy na spotkanie autorskie w czwartek 20 czerwca 2024 r. o godz. 17:00 w gmachu głównym Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów 28  Bibliotece

Akcja powieści rozgrywa się w Grudziądzu.

Tomasz Betcher jest zawodowym pedagogiem, pisarzem z blokowiska, darzącym je miłością bezwarunkową. Miłośnikiem miast na literę G: pochodzi z Grudziądza, przez długi czas zawodowo związany z Gdynią, obecnie zakotwiczony w Gdańsku. Autor powieści obyczajowych z wątkami społecznymi i historycznymi. Debiutował w 2019 roku książką Tam, gdzie jesteś. Zdobywca Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska.

wstęp wolny

Tomasz Betcher
Czy troje to już tłum?
Zuzannę, Paulę i Bartka wiążą wspomnienia i wspólnie spędzona młodość. Połączyła ich burzliwa relacja, która potem przerodziła się w coś więcej. Byli nierozłączni. Do czasu… Ścieżki ich życia zaplotły się i rozeszły w skomplikowany sposób.
Po ponad dwudziestu latach Paula powraca do rodzinnego Grudziądza, gdzie wszystko wydaje się inne, niż zapamiętała. Małżeństwo Zuzanny i Bartka też nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażała. Zwłaszcza że pojawia się ktoś jeszcze. Ta druga.
Link do książki:
https://bit.ly/Ta-Druga
Tomasz Betcher
 Zawodowy pedagog, który nie może usiedzieć na miejscu. Pisarz  z blokowiska, darzący je miłością bezwarunkową. Miłośnik miast na literę G: pochodzi z Grudziądza, przez długi czas zawodowo związany z Gdynią, obecnie zakotwiczony w Gdańsku. Autor powieści obyczajowych z wątkami społecznymi i historycznymi. Debiutował w 2019 roku książką Tam, gdzie jesteś. Zdobywca Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska.
Poznajmy się!

Tym chemy Cię zainteresować

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Zapowiedź obchodów 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
17 lipca 2024
Stypendia dla prymusów – nabór do 23 lipca
17 lipca 2024
Oddaj krew latem!
17 lipca 2024
DOŻYNKI WOJEWÓDZKIE 2024 W GRUDZIĄDZU – tradycji stanie się zadość!
17 lipca 2024
Czas zwiedzania, poznajcie historię KLASZTORU BENEDYKTYNEK
17 lipca 2024
Lato Na Starym Mieście 2024 – Warsztaty tworzenia pacynek paluszkowych (6-15 lat)
17 lipca 2024