Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

GALA GRUDZIĄDZKIEGO SPORTU – lista nagrodzonych zawodników

Autonomiczna-Ludowa Kolarska Sekcja „Stal” Grudziądz
Stypendium
IV miejsce na Mistrzostwach Europy w kolarstwie
Natalia Głowacka
Nikola Jankowska
Natalia Walecka
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w kolarstwie
Kamila Zielińska
Roksana Kopowska
Urszula Łoś
Daria Ostrycharz
Oliwia Kępczyńska
Rafał Sarnecki
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w kolarstwie
Małgorzata Pyszora
Agata Groszewska
Gracjan Dąbrowski
Tomasz Dobrzyński
Daria Dębicka
Radosław Laskowski
Stypendium
I miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie
Julia Kopowska
Maxim Skórski
Michalina Rzeszot
Aleksander Kasprowicz
Paweł Jurek
Igor Pietrzak
Jakub Mielewski
Stypendium
II miejsce na Mistrzostwach Polski w kolarstwie
Lena Dejewska
Urszula Sipko
Gracjan Dulski
Jakub Bocheński
Kinga Rybkiewicz
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Polski w kolarstwie
Kacper Jabłoński
Filip Pietrzak
Ksawery Osowski
Nagrodzeni Trenerzy
Adam Sieczkowski
Ireneusz Sieczkowski
Rafał Osiak
Wiesław Młodziankiewicz
Adrian Kurek
Marek Skórski
Artur Pajer
Grudziądzki Klub Sportowy „Olimpia” w Grudziądzu
Stypendium
II miejsce na Mistrzostwach Świata w lekkoatletyce
Karol Górny
Stypendium
VI miejsce na Mistrzostwach Świata w lekkoatletyce
Klaudia Maliszewska
Stypendium
II miejsce na Mistrzostwach Polski w lekkoatletyce
Jakub Augustyniak
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Polski w lekkoatletyce
Damian Donakowski
Karolina Kołeczek
Cezar Sidya
Nagroda
II miejsce na Mistrzostwach Polski w lekkoatletyce
Natalia Owczarek
Nagrodzeni trenerzy
Grażyna Chochliuk
Ryszard Kański
Cezary Markuszewski
Wyróżnieni działacze
Marek Matczyński
Piotr Krauze
Wyróżnienie specjalne
Zbigniew Schubring
Zbigniew Schubring to zasłużony trener sekcji lekkoatletycznej Olimpii
Grudziądz, który od kilkudziesięciu lat jest związany z klubem. Jego praca i
zaangażowanie w rozwój grudziądzkiej lekkoatletyki są nieocenione. Trener
Schubring jest uznawany za jednego z filarów tego sportu w regionie, dzięki
czemu klub zdobył renomę na krajowej i międzynarodowej scenie
lekkoatletycznej.
Pod jego kierownictwem zawodnicy Olimpii osiągali liczne sukcesy,
przyczyniając się do wzrostu prestiżu klubu. Zbigniew Schubring wychował
wielu utalentowanych sportowców, którzy zdobywali medale na różnych
mistrzostwach, zarówno krajowych, jak i europejskich. Jego metody
treningowe i podejście do pracy z młodzieżą przyczyniły się do stworzenia
solidnych podstaw dla przyszłych pokoleń lekkoatletów.
Zaangażowanie i pasja do sportu uczyniły go nie tylko cenionym trenerem, ale
również mentorem dla wielu młodych sportowców, którzy czerpią inspirację z
jego doświadczenia i sukcesów. Dzięki jego pracy, Olimpia Grudziądz zyskała
status jednego z wiodących klubów lekkoatletycznych w Polsce.
Grudziądzki Klub Pływacki „Orka”
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w pięcioboju nowoczesnym
Julia Piór
Hanna Walczyk
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Polski w pływaniu
Waleria Bubnowicz
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Polski w pięcioboju nowoczesnym
Mateusz Alipow
Daria Anuszewska
Igor Piasecki
Nagrodzeni trenerzy
Michał Niewiadomski
Fryderyk Zbrzeźny
Damian Goetz
Nagrodzony działacz
Damian Zbrzeźny
Autonomiczna Sekcja Tenisa Stołowego „Olimpia”-„Unia”
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym
Olaf Glanert
Oliwier Jędrzejewski
Międzyszkolny Klub Sportowy
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej
Wiktor Bernacki
Bartosz Golał
Jakub Golał
Lamine Kiełbasa
Jan Pogorzalski
Adam Sereda
Bartosz Sobótka
Maciej Sobótka
Bartosz Zaworski
Maksymilian Robaczewski
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej
Maciej Chmal
Łukasz Czynszak
Paweł Dombrowski
Dawid Gesek
Filip Jankowski
Jakub Korona
Michał Korzeniewski
Rafał Kozikowski
Oleksii Kushniruk
Kamil Spychalski
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej
Jakub Niedźwiecki
Mateusz Orłowski
Nikodem Rozwadowski
Mariusz Sobótka
Daniel Szendzielorz
Kacper Tarsalewski
Szymon Trzaskowski
Wiktor Wolański
Nagrodzony trener
Mateusz Orłowski
Towarzystwo Sportowe „Koset”
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w piłce siatkowej
Jakub Krzemiński
Julia Kwiecińska
Miejski Klub Sportowy „Start”
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w boksie
Kornelia Poliwczak
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Polski w boksie
Weronika Dudzik
Nagrodzony trener
Mikołaj Kęsik
Klub Wioślarski „Wisła”
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Europy w wioślarstwie
Bartosz Bartkowski
Stypendium
V miejsce na Mistrzostwach Europy w wioślarstwie
Mateusz Wilangowski
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w wioślarstwie
Marta Wieliczko
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Polski w wioślarstwie
Mikołaj Brzostowski
Weronika Jabłońska
Martyna Witkowska
Nagrodzeni trenerzy
Krzysztof Zieliński
Paweł Szarszewski
Nagrodzony działacz
Henryk Wichrowski
Klub Sportowo-Turystyczny „Elektryk”
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w żeglarstwie
Weronika Folmer
Oskar Szpręglewski
Nagrodzony trener
Włodzimierz Folmer
Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów
Monika Majewska
Patryk Markuszewski
Sebastian Ordański
Przemysław Staniszewski
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów
Karol Mokwa
Mateusz Paruszewski
Nagrodzony trener
Mirosław Maliszewski
Liga Obrony Kraju w Grudziądzu
Nagroda
IV miejsce na Mistrzostwach Świata w radioorientacji sportowej
Kateryna Tsepurdey
Grappler Grudziądz
Nagroda
II miejsce na Mistrzostwach Europy w jiu-jitsu
Lidia Szyszkowska
Automobilklub Grudziądzki
Nagroda
I miejsce na Mistrzostwach Polski w rajdach samochodowych
Piotr Ćwikliński
Sportowcy zamieszkali w Grudziądzu
Stypendium
II miejsce na Mistrzostwach Świata w wioślarstwie
Jessika Sobocińska (KS Posnania Poznań)
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Europy w zapasach
Marta Mańkowska (KS Bloczek Team Pelpin)
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w zapasach
Arsen Vazaryan (KS Bloczek Team Pelpin)
Stypendium
I miejsce na Mistrzostwach Polski w karate
Jakub Machaj (Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi)
Stypendium
II miejsce na Mistrzostwach Polski w lekkoatletyce
Igor Hawełko (Budowlany Klub Sportowy w Bydgoszczy)
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej
Łukasz Janicki (MMTS Kwidzyn)
Oskar Pławiński (MMTS Kwidzyn)
Stypendium
III miejsce na Mistrzostwach Polski w piłce nożnej
Natalia Wiśniewska (UKS Tecza Bydgoszcz)
Stypendium
III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce
Kajetan Frankiewicz (Twarde Pierniki Toruń)
Nagroda
III miejsce na Mistrzostwach Świata w trójboju siłowym
Michał Marciniak
Nagroda
I miejsce na Mistrzostwach Europy w trójboju siłowym
Szymon Laskowski
Iwona Kamińska
Nagroda
II miejsce na Mistrzostwach Europy w trójboju siłowym
Sławomir Grzona
Nagroda
I miejsce na Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym
Oskar Zatorski
Nagroda
III miejsce na Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym
Anna Marciniak
Nagroda
I miejsce na Mistrzostwach Europy w jiu-jitsu
Islam Didaev – obecny
Zhakhar Didaev – obecny
Podziękowanie dla działacza, który wspiera zawodników
Ismatullah Armani
Udział w rozgrywkach szczebla centralnego w grach
zespołowych piłki siatkowej
Mikołaj Karczewski (BKS Chemik Bydgoszcz)
Radosław Zimny (BKS Chemik Bydgoszcz)
Mateusz Zalewski (Trefl Gdańsk)

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Twory słowne – fragment książki pt.: „Ta Druga” Tomasza Betchera
13 czerwca 2024
O co chodzi z dietą WEGE? – Misja na Zdrowie.
13 czerwca 2024
Grudziądz w powieści Tomasza Betchera „Ta druga” – zapraszamy na spotkanie autorskie w Bibliotece
12 czerwca 2024
Zapowiedź koncertów plenerowych na Jarmarku Spichrzowym
12 czerwca 2024
Koncertowo Promujemy Młodych! To już dziś o 18.00
12 czerwca 2024
Relacja z Jubileusz XX – lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej „To – My”
12 czerwca 2024