Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Spotkanie z grudziądzką pisarką Monią Cieluch oraz z fotografką Anną Schubring. – Spichlerz 57

Kobiety z pasją
Co się wydarzy 8.06?

Tego dnia o godz 14:00 w Spichlerzu57 rozpocznie się

Spotkanie z grudziądzką pisarką powieści obyczajowych oraz z grudziądzką fotografką Anną Schubring.

Porozmawiamy o tym, jak iść przez życie z pasją, jak spełniać marzenia i jak radzić sobie w świecie biznesu będąc kobietą. Anna opowie, jak pokonać swój lęk przed pozowaniem, jak należy przygotować się do profesjonalnej sesji fotograficznej i czy każdy może sobie zrobić idealne zdjęcie. Monika przedstawi świat wydawniczy.

Zdradzi, jak rozpoczęła się jej droga z pisaniem i jak wygląda proces powstawania powieści. Zrelacjonuje każdy etap podróży, jaką musi pokonać książka: od pomysłu aż po finalne zagoszczenie na półka księgarni. Wszystkiemu będzie towarzyszyła luźna i przyjazna atmosfera.

Całości dopełni słodki poczęstunek a dla uczestników spotkania zostanie zorganizowany konkurs, w którym do wygrania będzie komplet książek autorki oraz możliwość zapozowania przed obiektywem Anny.

Monika Cieluch

Rodowita grudziądzanka, która szesnaście lat swojego życia spędziła w południowej Anglii.

W roku 2018 zadebiutowała powieścią obyczajową pt. Miłość szeptem mówiona, następnie na rynku wydawniczym ukazała się trylogia Niepokorni oraz powieść sensacyjna z nutką erotyki pt. Do ostatniej kropli krwi.

Serce czytelników zdobyła komedią romantyczną pt. A niech to szlag!, która została przetłumaczona na język niemiecki, a za sprawą Niepokornej rozgrzała zmysły czytelników do czerwoności.

Dylogiami Czekoladowe Zacisze i Dziewczyna która czuła zbyt mocno otuliła wielbicieli swojego pióra paletą emocji i wzruszeń.

Wierna zasadzie: pisać tak, by czytelnicy uwierzyli w wykreowany przez nią świat. Matka i żona, wielbicielka pieszych wędrówek i czekolady.

Przeczytaj fragment książki

Przeczytaj fragment książki

Przeczytaj także inne wywiady