Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

GRUDZIĄDZKIE AMATORSKIE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE

GAPA 2024

Konfrontacje muzyczne

P R O T O K Ó Ł

Jury w składzie: 

Gizela Łazicka
Michał Rajewski
Zbigniew Kulwicki

po wysłuchaniu 120. solistów i 23. zespołów postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii 7-9 – SOLISTA:

Złota GapaMatylda Kamińska ze Szkoły Podstawowej w Marzęcicach

Srebrna Gapa  Zofia Kreńska

Wyróżnienia:

– Elena Leszka ze Szkoły Muzycznej YAMAHA  w Grudziądzu

– Emilia Borkowska z Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku

– Marcelina Czerwińska ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Chełmży

– Blanka Wierzbowska z Pracowni Muzycznej AKORD

– Gabi Wiśniewska ze Szkoły Podstawowej w Sztynwagu

– Katarzyna Małkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Brzoziu

– Franciszek Podziawo ze Szkoły Podstawowej w Dusocinie

– Lena Korbik z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Węgrowie

– Antonina Acho-Radecka z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Węgrowie

– Julia Wójcik ze Szkoły Rocka w Kwidzynie

 

W kategorii 10-12 – SOLISTA:

Złota Gapa –  Lena Paczkowska z Gminnego Ośrodka Kultury w Grucie

– Wiktoria Wyrostkiewicz ze Szkoły Muzycznej YAMAHA w Grudziądzu

Srebrna GapaTadeusz Deputat  ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka w Grudziądzu

Wyróżnienia:

– Małgorzata Kruczek ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Grudziądzu Podstawowej

– Marta Mroczkowska ze Szkoły Podstawowej w Wałdowie Szlacheckim

– Marcelina Cichy ze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Chełmży

– Mateusz Baszak z Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie

– Maja Ossowska z Pracowni muzycznej AKORD w Mszanowie

– Olga Walczyk z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

– Ewa Adrianna Gust ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Grudziądzu

– Milena Rogowska – osoba niezrzeszona

 

W kategorii 13-15 – SOLISTA:

Złota Gapa – Maja Kruszewska z Pracowni Muzycznej AKORD z Mszanowa

– Kacper Groszewski ze Szkoły Muzycznej w Marzęcicach

Srebrna GapaMartyna Lampert z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

– Mikołaj Ponieważ ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim

Wyróżnienia:

– Oliwia Bągalska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Grudziądzu

– Anna Kminikowska ze Szkoły Muzycznej YAMAHA w Grudziądzu

– Maja Bączkowska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Grudziądzu

– Bianka Kusińska ze Szkoły Podstawowej w Marzęcicach

– Hanna Malinowska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie

– Julia Cykał z Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu

– Hanna Walczyk Z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

– Amelia Krypel z Niepublicznej Szkoły Publicznej SPINAKER w Grudziądzu

– Ewa Gorczyńska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie

– Klaudia Heidek z II Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu

– Mateusz Szpankiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Grudziądzu

– Kinga Kamińska z III Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu

 

W kategorii 16-20 – SOLISTA:

Złota Gapa  – Aleksandra Tylus ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka w Grudziądza

Srebrna Gapa – Iga Sobczak ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka w Grudziądza

– Maria Lemańska ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka w Grudziądza

Wyróżnienia:

– Oliwier Derda  z Poznania z Głosem w Łasinie

– Agata Korzeniak z I Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu

– Jagoda Pawelec z IV Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu

– Oliwia Pieniak z Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Grudziądzu

 

W kategorii 7-9 – ZESPÓŁ:

Złota Gapanie przyznano

Srebrna Gapanie przyznano

Wyróżnienie

– Tercet DLA z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Węgrowie

– Zespół SPINAKERKI 1 z Niepublicznej Szkoły Publicznej SPINAKER w Grudziądzu

– Zespół wokalny NSP 1 z Grudziądza

 

 W kategorii 10-12 – ZESPÓŁ:

Złota GapaZespół RAJSKIE NUTKI z Zespołu Szkół i Placówek nr 1 z Świecia nad Osą

Srebrna Gapa – zespół INVADERS Z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

Wyróżnienia:

Zespół CZARNY KOT  z Gminnego Centrum Kultury w Grucie

Zespół Encanto z Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie

Zespół wokalno-instrumentalny z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Węgrowie

Zespół SPINAKERKI 2 z Niepublicznej Szkoły Publicznej SPINAKER w Grudziądzu

 

W kategorii 13-15 – ZESPÓŁ:

Złota Gapanie przyznano

Srebrna GapaZespół wokalny „Na Głosy” z NSP nr 1 w Grudziądzu

Wyróżnienia:

– Trio skrzypcowe VIOLIN GIRLS ze Szkoły Muzycznej YAMAHA  w Grudziądzu

– Zespół ECLIPSE ze Szkoły Muzycznej YAMAHA  w Grudziądzu

– Anna Kobuszyńska i Franciszek Wiśniewski ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Grudziądzu

W kategorii 16-20 – ZESPÓŁ:

 

Złota Gapa –  nie przyznano

Srebrna Gapa – nie przyznano

Wyróżnienie:

zespół UP THE SKY ze Szkoły Muzycznej YAMAHA w Grudziądzu

– Oliwia i Maja Pieniak z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu

– zespół MISSED DREAMS z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

 

GRAND PRIX W KATEGORII MUZYKA

Jakub Jastrzębski z Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie


 

 Konfrontacje taneczne

GAPA 2024 – Grudziądz -20.05.2024

 PROTOKÓŁ

Jury w składzie:

KATARZYNA KŁACZEK

SARA LECH

ADRIAN WIŚNIEWSKI

 po obejrzeniu 28.  zespołów i 19. solistów postanowiło przyznać następujące nagrody
i wyróżnienia:

W kategorii wiekowej 7 – 13:

 Wyróżnienie:

 – Zespół MOTYLKI  z Przedszkola Miejskiego Kopernik za układ taneczny pt. „W sieci emocji” za stworzenie pełnoprawnego spektaklu

– Zespół Wyluzuj szelki z Grudziądzkiego Teatru Tańca za układ tańca nowoczesnego

– Zespół HULAJ NOGA IV z Ogniska Pracy Pozaszkolnej DOM HARCERZA W TORUNIU za układ taneczny pt. Siódme niebo

 

SREBRNĄ GAPĘ:

 – nie przyznano

 

 ZŁOTĄ GAPĘ:

 – w kategorii solowej Noemi Fabiszewska z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Łasinie

– w kategorii grupowej zespół taneczny z Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie

 

W kategorii wiekowej 14 – 20:

 Wyróżnienia:

– Iga Nawrot z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

– zespół Hulajnoga II z Ogniska Pracy Pozaszkolnej DOM HARCERZA W Toruniu  za układ taneczny pt. „Nic dwa razy”

 

SREBRNĄ GAPĘ:

– nie przyznano

 

ZŁOTĄ GAPĘ:

 –  Grudziądzki Teatr Tańca za układ taneczny pt. „Wyżej”

– Wiktoria Kotarska ze Szkoły Tańca Jagielski Dance w Toruniu

 

GRAND PRIX:

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy za stworzenie dwóch pełnoprawnych, profesjonalnych spektakli teatralnych, połączenie techniki tańca, techniki i emocji

 —–

PRT-J-MAL

PRT-J-RG

PRT-S-MAL

PRT-S-RG

PRTOT-GPRIX

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

„WAKACJE NA MARNIE” – Zapraszamy 25.07. – 28.07.
24 lipca 2024
Rozmowy z pasją – wywiad z Natalią, uczestniczką metamorfozy w Geotermii
24 lipca 2024
MZK poszukuje pracowników – sprawdź!
23 lipca 2024
Wystawa poświęcona Powstaniu Warszawskiemu w Muzeum
23 lipca 2024
Grudziądzka Jesień Poezji – XXIX Ogólnopolskie Warsztaty Poetyckie
23 lipca 2024
PUP GRUDZIĄDZ – z nami możesz znaleźć pracę.
23 lipca 2024