Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Trwają zapisy na Jarmark Spichrzowy. To wyjątkowe wydarzenie, które już od lat stanowi nieodłączny element obchodów urodzin naszego pięknego miasta. W tym roku, przygotowaliśmy wiele niespodzianek i nowości, aby uczcić 733. rocznicę nadania praw miejskich Grudziądzu.

Jak co roku, świętowanie odbędzie się na ulicach naszego miasta, które na ten czas zamienią się w kolorowe stragany pełne tradycyjnych smakołyków, rękodzieł oraz niezwykłych produktów lokalnych producentów. Jarmark Spichrzowy to nie tylko okazja do zakupów, ale również do spotkania się z lokalnymi rzemieślnikami i degustacji wyjątkowych potraw.

W tym roku planujemy zwiększyć ilość stanowisk handlowych, aby jeszcze więcej osób mogło wziąć udział w tym wyjątkowym święcie. Dlatego też, rozszerzamy naszą ofertę o kolejne ulice. Dodajemy stanowiska wzdłuż ulicy Wodnej oraz kolejne na Pańskiej i Spichrzowej.

Jeśli jesteś producentem żywności ekologicznej, tworzysz własne nalewki, czy też jesteś pasjonatem makramy i chcesz zaprezentować swoje dzieła szerszej publiczności – to miejsce jest dla Ciebie! Zapraszamy do zostania wystawcą kolejnej edycji Jarmarku Spichrzowego, który odbędzie się w dniach od 14 do 16 czerwca.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są na naszej stronie internetowej www.jarmark.grudziadz.pl w zakładce „Wystawcy”. Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz do rejestracji jak najszybciej, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

W przypadku pytań lub wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 56 45 10 358 lub poprzez wysłanie wiadomości na adres m.kubik@um.grudziadz.pl

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

LATO NA STARYM MIEŚCIE 2024
19 czerwca 2024
Laboratorium Pana Kleksa w Ogrodzie Biblioteki Miejskiej już 22 czerwca
19 czerwca 2024
Już wkrótce otwarta zostanie wystawa pokonkursowa, prezentująca nagrodzone prace uczestników ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Autoportret, czyli portret własny”.
19 czerwca 2024
Fado Festiwal w Grudziądzu
19 czerwca 2024
Czas zwiedzania poznajcie historię Domu Towarowego Korzeniewskich
19 czerwca 2024
Lipa, nie do Lipy! – Misja Na Zdrowie.
18 czerwca 2024