Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Już w najbliższą sobotę (25 maja) odbędzie się wyjątkowe motoryzacyjne wydarzenie  – „Majówka za Kierownicą – Turystyczny Puchar”. Impreza organizowana jest przez Automobilklub Grudziądzki , a patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Grudziądza.

Impreza jest jednocześnie 4. rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM, a także 2. rundą naszego własnego cyklu Turystyczny Puchar Grudziądza.

Rajd rusza o godz. 10:00 w Łasinie przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Odrodzenia Polski 3. Zakończenie zaplanowano około godz. 16:00 na Plaży Miejskiej nad jeziorem Rudnickim, gdzie odbędzie się wręczenie pucharów.

„Majówka za Kierownicą” to rajd turystyczno-rekreacyjny, w którym oprócz kierowcy i pilota (załoga) udział mogą wziąć ich rodziny oraz znajomi. Trasa rajdu, o długości około 50 km, przebiega przez najpiękniejsze rejony Grudziądza i okolic, a na uczestników czekają różnorodne konkurencje i niespodzianki. To doskonała okazja, aby poznać zabytki Twierdzy Grudziądz, podnieść swoje umiejętności w ruchu drogowym oraz spędzić czas w duchu zdrowej rywalizacji sportowej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora: https://automobilklub-grudziadz.pl/turystyka

 

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

LATO NA STARYM MIEŚCIE 2024
19 czerwca 2024
Laboratorium Pana Kleksa w Ogrodzie Biblioteki Miejskiej już 22 czerwca
19 czerwca 2024
Już wkrótce otwarta zostanie wystawa pokonkursowa, prezentująca nagrodzone prace uczestników ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Autoportret, czyli portret własny”.
19 czerwca 2024
Fado Festiwal w Grudziądzu
19 czerwca 2024
Czas zwiedzania poznajcie historię Domu Towarowego Korzeniewskich
19 czerwca 2024
Lipa, nie do Lipy! – Misja Na Zdrowie.
18 czerwca 2024