Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Dobiegł końca nabór słuchaczy na kolejny semestr w Międzypokoleniowym Centrum Wiedzy. Padł rekord złożonych deklaracji. Chętnych na udział w zajęciach jest około 280 osób.

Liczba zainteresowanych przygotowaną przez miasto ofertą seniorów rośnie z semestru na semestr, a kolejna rekrutacja tylko to potwierdziła. Około 250 osób zgłosiło swoją chęć uczestnictwa w zajęciach, a dodatkowe około 30 (seniorzy oraz młodzież) zapisało się do tworzonej po raz pierwszy Międzypokoleniowej Grupy Teatralnej. Dla porównania, w poprzednim semestrze wszystkich słuchaczy było około 160.

 

To kolejny dowód na rosnącą popularność projektu, który przyjął się wśród mieszkańców Grudziądza. Przypomnijmy, że kierowany jest on do osób po 60. roku życia, nieaktywnych zawodowo.

 

W tegorocznym programie przewidziano między innymi zajęcia wykładowe z cyklu akademii zdrowia, wiedzy obywatelskiej oraz ekologii, a także inne propozycje – zespół muzyczny, dzieje regionu, nasz cyfrowy świat, joga, siłownia, aerobik, język angielski, zajęcia plastyczne, spotkania z grami, szachy czy będące nowością zajęcia teatralne.

 

Spotkanie organizacyjne zaplanowano na poniedziałek, 11 marca, na godzinę 11.00 w Marinie, 24 godziny później w Centrum Kultury Teatr rozpocznie się uroczysta inauguracja roku akademickiego.

 

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

6. Grudziądzki Festiwal Rowerowy – już 9 czerwca
24 maja 2024
Mówimy: STOP POŻAROM TRAW!
24 maja 2024
MORiW szuka Ratowników!
23 maja 2024
SZPITAL poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę
23 maja 2024
II Endokawa w Grudziądzkiej Geotermii – relacja z warsztatów
23 maja 2024
Dzień Matki z CK Teatr i Klubem Akcent
23 maja 2024