

Fotografia zajmuję się od 20 lat.
Kocham robić zdjęcia wszelkiego rodzaju. Od krajobrazów po portrety. Uwielbiam uchwycać emocje, uczucia oraz otaczający nas świat.
Fotografia jest dla mnie wehikułem czasu. Kocham wspomnienia oraz do nich wracać,
a z fotografią jest to bardzo proste.