Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Ależ się działo! Takiego wydarzenia dawno nie pamiętam! – to dwa wybrane komentarze po koncercie „Karuzela Gna” w wykonaniu chóru Music Everywhere.

Niedzielne popołudnie z pewnością nie było leniwe dla budynku Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu! To wszystko za sprawą koncertu, który wypełnił widownię naszego teatru po brzegi i to aż dwukrotnie podczas koncertu o godzinie 16:00 oraz 19:00. Co to za koncert? Co to za artyści? Co to za utwory?

To oni! To właśnie oni!

To chór Music Everywhere pod dyrygenturą Beaty Śnieg.

„Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Kayah, Rodowicz, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Uświetniają uroczystości publiczne na zaproszenie instytucji kultury i sztuki. Muzykują w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach.

W swoim projekcie „KARUZELA GNA” miksują pełen wachlarz stylów muzycznych – rocka, jazz, pop i muzykę współczesną. Stworzyli niezapomniany show, podczas którego chcą z Wami świętować swoje dziesięciolecie. Po dekadzie wspólnego brzmienia zapewniają, że „czas ich uczy pogody”. Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć „w głośnikach wciąż muzyka gra”. Jak im nie wierzyć?” – czytamy na stronie chóru.

To była prawdziwa uczta muzyczna dla wielbicieli gatunków muzyki takich jak: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Podczas wydarzenia artyści zaprezentowali utwory takie jak: „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Cichosza”, „Nie pytaj o Polskę”, „Ludzkie gadanie”, Jesteś lekiem na całe zło”, „Byłaś serca biciem”, „Jest taki samotny dom”, „Czas nas uczy pogody”.

 

Oprócz głównego składu chóru wystąpili również goście specjalni:

-Kuba Jurzyk

-Natalia Piotrowska-Paciorek.

 

 

Co dzieje się ciekawego w naszym mieście? Co w trawie piszczy? Kto w teatrze gra, a kto w muzeum? Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania znajdują się w Kalendarzu Co? Gdzie? Kiedy? portalu Grudziądz Miasto Otwarte. Zapraszamy serdecznie!

 

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

 

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Trwają zapisy na Jarmark Spichrzowy – zostań wystawcą
21 kwietnia 2024
„Wstydź się” ostatni spektakl Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej – relacja
21 kwietnia 2024
Śmieci w łapy pod schroniskiem w Węgrowie – Sprzątnie lasu ze zwierzętami
20 kwietnia 2024
„To jest moja Broszka” – Wiosenne przebudzenie: Wspólna podróż do piękna
20 kwietnia 2024
DKF i wernisaż fotografii Piotra Bilskiego – relacja
20 kwietnia 2024
Szpital poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę.
19 kwietnia 2024