Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

W grudziądzkiej Marinie odbył się 2. Przegląd twórczości osób z niepełnosprawnością. Swoje talenty wokalne, taneczne i artystyczne prezentowali przedstawiciele wielu instytucji.

Wystąpili artyści z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grudziądzu, Centrum Rehabilitacji im. ks. Bpa Jana Chrapka, Grudziądzkiego Towarzystwa Przyjaciół Downa, Grudziądzkiego Centrum Caritas oraz Zespół „MaGJa”.

– Publiczność była pod ogromnym wrażeniem wszystkich występujących osób – mówi Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza. – Wspaniali artyści porwali publiczność już od pierwszych chwil wydarzenia i taka cudna atmosfera trwała przez cały czas

W trakcie przeglądu można było także zwiedzać wystawę z przygotowanym przepięknym rękodziełem, obrazami oraz fotografiami. Została ona przygotowana przez przedstawicieli wymienionych wyżej organizacji oraz dodatkowo przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Koło w Grudziądzu. Na uczestników czekał także słodki poczęstunek.

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Dzień II Jarmarku św. Mikołaja 2023 w Grudziądzu zakończył się w późnych godzinach wieczornych przy pięknych muzycznych rytmach. Zapraszamy do relacji!
8 grudnia 2023
Rozmowy z pasją – wywiad z Katarzyną Kuligowską
8 grudnia 2023
Nadesłane zdjęcia z Jarmarku św. Mikołaja
7 grudnia 2023
Mikołajkowy Turniej w Piłkę Halową Szkół Ponadpodstawowych w Grudziądzu
7 grudnia 2023
Ale było Czad-owo! W dniu 7 grudnia, odbyło się spotkanie prowadzone przez Panią Teresę Mazurkiewicz, która opowiadała o Afrykańskim Czadzie. 
7 grudnia 2023
Derby z Bydgoszczą w piątek 8.12!
7 grudnia 2023