Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Od dziś, 22 września, do 27 października odbywać będą się konsultacje społeczne w ramach projektu „Strategii Rozwoju Miasta Grudziądz na lata 2024-2035”.

Program określa cele i kierunki rozwoju Grudziądza w perspektywie do 2035 roku, w odniesieniu do dynamicznie zmieniających się uwarunkowań.

Zapraszamy mieszkańców, instytucje społeczne oraz podmioty gospodarcze do zgłaszania opinii i uwag dotyczących tego kluczowego dla rozwoju miasta dokumentu z którym można zapoznać się tutaj.

Uwagi do dokumentu można zgłaszać za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj oraz formularza elektronicznego dostępnego tutaj.

Wypełniony formularz należy przekazać:
– osobiście w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Grudziądzu, ul. Ratuszowa 1
– za pośrednictwem poczty na adres Urząd Miejski w Grudziądzu, Wydział Funduszy Europejskich ul. Ratuszowa 1, 86-300 Grudziądz z dopiskiem „Konsultacje Strategii Miasta”
– pocztą e-mail na adres: konsultacje@um.grudziadz.pl elektronicznie
– poprzez formularz na stronie: https://ankieta.deltapartner.org.pl/konsultacje_sr_grudziadz

Przesłane uwagi pozwolą na poznanie opinii oraz ocenę jego treści, a dzięki temu umożliwią wprowadzenie do projektu Strategii ewentualnych korekt.

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Dzień II Jarmarku św. Mikołaja 2023 w Grudziądzu zakończył się w późnych godzinach wieczornych przy pięknych muzycznych rytmach. Zapraszamy do relacji!
8 grudnia 2023
Rozmowy z pasją – wywiad z Katarzyną Kuligowską
8 grudnia 2023
Nadesłane zdjęcia z Jarmarku św. Mikołaja
7 grudnia 2023
Mikołajkowy Turniej w Piłkę Halową Szkół Ponadpodstawowych w Grudziądzu
7 grudnia 2023
Ale było Czad-owo! W dniu 7 grudnia, odbyło się spotkanie prowadzone przez Panią Teresę Mazurkiewicz, która opowiadała o Afrykańskim Czadzie. 
7 grudnia 2023
Derby z Bydgoszczą w piątek 8.12!
7 grudnia 2023