Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Grudziądzkie Centrum Kultury Teatr gościło w ostatnich dniach wielu wyśmienitych osobowości.

Na Grudziądzkiej scenie odbyło się wspaniałe wydarzenie – wręczenie Nagrody Mikołaja Kopernika Ekonomisty wraz z wieńczącym koncertem Tre Voci.

Tre Voci, czyli trio tenorów, artystów nowej generacji, przepełnionych miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Tak też było w Grudziądzkim Teatrze na wspaniałym koncercie. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl mołotowa, którego największym atutem są występy na żywo. Zespół już od ponad 9 lat wzbudza nie tylko zachwyt publiczności w Polsce, ale także i na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.

A jaką muzykę mogliśmy usłyszeć? To rodzaj muzyki pop operowej. Cudowne głosy tego trio w składzie: Wojciech Sokolnicki „Voytek Soko”, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj sprawiło, że nie było osoby na widowni, która przynajmniej na chwilę porzuciła myśli związane z tym kunsztem muzycznym.

Mogliśmy usłyszeć między innymi znane i lubiane utwory muzyczne takie jak: „Hallelujah”, „Kormorany”, „My way”. Co jeszcze ciekawsze, artyści podczas koncertu zaprezentowali jeden z utworów promujących zbliżającą się Trasę Koncertową po najpiękniejszych miejscach spotkań kulturalnych w Polsce. Podczas jej trwania, będziemy mogli usłyszeć znane covery polskich utworów znanych od pokoleń.

Ciekawostką jest to, że grupa Tre Voci już kolejny raz zawitała do naszego pięknego miasta, aby zachwycić publiczność swymi głosami. Ostatni raz występowali oni podczas Koncertu Noworocznego w 2019 roku.

To jak? Z kim widzimy się na oficjalnej Trasie Koncertowej Grupy Tre Voci?

Zapraszamy do śledzenia portalu Grudziądz Miasto Otwarte, aby nie przegapić żadnego wydarzenia w naszym mieście!

Autor Kamil Danielewicz

Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Prezentacja prac Zygmunta Lipińskiego. 
22 września 2023
Konsultacje w sprawie strategii rozwoju miasta
22 września 2023
Kulturalny weekend w Grudziądzu
22 września 2023
Weekend na sportowo
22 września 2023
Trwa XI Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi kampanii Make Sense
22 września 2023
Jak dodać otuchy dziecku w karetce?
22 września 2023