Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

5. urodziny parkrun Grudziądz

W związku ze zbliżającymi się 5. urodzinami parkrun Grudziądz (23 września) przesyłam ogólne zasady parkrun, które zarazem stanowią regulamin nadchodzącego wydarzenia

OGÓLNE ZASADY PARKRUN:
📍 Start/meta przy parkingu leśnym obok ronda ks. Popiełuszki.
📍 Bieg zawsze jest bezpłatny.
📍 Trasa 5km (oznaczona) – można pokonać ją spacerem, marszem, z kijkami NW lub biegiem.
📍 Obowiązuje jednorazowa rejestracja na www.parkrun.pl/rejestracja, po której nadany zostaje nam indywidualny kod uczestnika, który należy wydrukować (ew. zapisać w telefonie) i KONIECZNIE zabrać ze sobą na każdy bieg parkrun. Brak kodu to brak wyniku. Na podstawie naszego kodu możemy brać udział w biegach parkrun na całym świecie (rejestracja od 4 roku życia)
📍 Dzieci w wieku od 4 do 11 lat muszą pozostawać pod stałą opieką rodziców w trakcie biegu.
📍 Możliwy jest udział w biegu z psem. Obowiązuje zasada – jeden człowiek, jeden pies. Pies pozostaje na krótkiej smyczy.

UWAGA 🐕🐩
Jeśli chcesz pobiec z pieskiem z Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu to musisz pojawić się w schronisku najpóźniej w piątek do 18:00 by wybrać pieska i poinformować o tym fakcie COZ by przygotowali odpowiednio pieska na bieg. Oczywiście sam odbiór pieska w sobotę.
📍 Na mecie otrzymuje się token z miejscem. Z tokenem oraz swoim kodem uczestnika należy udać się do osoby skanującej. Kod zostanie Wam zwrócony na kolejne biegi. Token zostaje u nas. Pamiętaj nie zabieraj tokenu z miejscem do domu!
📍 Osoby biorące udział w biegu po raz pierwszy prosimy o przybycie szybciej parę minut, by wysłuchać odprawy dla debiutantów, którą przeprowadzi z Wami wolontariusz.
📍 Wszyscy wolontariusze parkrun posiadają żółte kamizelki. Wyjątek to niebieska kamizelka – koordynator spotkania u którego można uzyskać zawsze więcej informacji oraz pomarańczowa kamizelka oznaczająca zamykającego stawkę. Dzięki temu nigdy na mecie nie będziecie ostatni, a wolontariusz zadba o to by nikt nie został z tyłu.

 

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Prezentacja prac Zygmunta Lipińskiego. 
22 września 2023
Konsultacje w sprawie strategii rozwoju miasta
22 września 2023
Kulturalny weekend w Grudziądzu
22 września 2023
Weekend na sportowo
22 września 2023
Trwa XI Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi kampanii Make Sense
22 września 2023
Jak dodać otuchy dziecku w karetce?
22 września 2023